Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
matiz512

olej do mieszanki

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Olej
matiz512    0

Mam pytnie czy do mieszanki paliwowej do pilarki spalinowej nadaje się olej orlen semisynthetic 2t. Sory jeśli się powtarzam ale na temat tego oleju nie mogłem nic znaleźć na forum. Z góry dzieki za odpowiedzi.

Ursus328    2

Mam pytnie czy do mieszanki paliwowej do pilarki spalinowej nadaje się olej orlen semisynthetic 2t. Sory jeśli się powtarzam ale na temat tego oleju nie mogłem nic znaleźć na forum. Z góry dzieki za odpowiedzi.

nadaje sie każdy byle by był do 2t

--- URSUS C-328 ---

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez DariuszKumierzak
      Witam, chciałbym zakupić sobie małą tokarkę do drobnych prac w garażu. Długość toczenia to jakby 1,5m-2m byłoby fajnie. Jakiej mam szukać i jaki budżet minimum potrzebny jest. Na co zwracać uwagę przeglądając oferty OLX(na jakich jeszcze portalach znajdę ogłoszenia o tokarkach).  
    • Przez fliegl
      Co myślicie o zakupie takiej nagrzewnicy do garażu 25m2
      Wydajna pewnie jest, ale jak jest z awaryjnością żebym nie musiał jechać do chin naprawiać?
      http://archi.inosak.org/imgdb/item1374139887_1.html
    • Przez piotrekbial1
      cześć  muszę kupić  smarownice pneumatyczna  wkładaną do wiadra 12 l    zasilaną pneumatycznie  
      budżet  do 1000zł  
      używana  będzie  do smarowania  sprzętu  budowanego w firmie 
      używa  ktoś  może  takiego sprzętu  ? i chciałby  polecić  konkretny model ?
    • Przez zorak
      w myśl zasady "kto smaruje ten jedzie"
      najpopularniejsze to wiadomo te ręczne i najbardziej praktyczne gdyż smarujemy nawet na polu ale ile trzeba się namachać ojjjj. Chcę zamówić pneumatyczną - a dokładnie coś takiego
      http://www.allegro.pl/item387130785_smarow...romocja_fv.html
      i tu moja prośba - jeśli ktoś używa to czy sprawdza się w codziennej pracy, wady, zalety. Czy smar pod ciśnieniem nie wypływa na zewnątrz (pomiędzy końcówką a kalamitką).
      Ogólnie dyskusja otwarta o różnego rodzaju smarownicach.
    • Przez witek
      panowie mam problem jestem w trakcie robieni warsztatu...hehe takie małe porzadki nowe blaty szafki itp zastanawima sie nad nowa spawarka co sadzicie o tych MIGOmatach ?? mam ktos z was taka ?? jakie sa ceny jakis firmy polecacie ipt

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.