Skocz do zawartości
majes

jakiego radia używacie?

Polecane posty

majes    4

Witam

Napiszcie jakiego radia używacie w swoich ciągnikach? Przymierzam się do kupienia, a że praca w ciągniku dla radia (odtwarzacza CD) jest bardzo ciężka, napiszcie jak się wasze modele spisują podczas prac polowych.

Pozdrawima

Wiadomość z agroFakt.pl

kostekk1990    0

Ja mam w john deere radio Blaupunkt z 1979 roku i dalej gra hehe. Polecam radio na usb poniewaz w takich warunkach jak w ciągniku panują nie bedzie z nim problemu tak jak na cd.Za 300 zł kupisz dobre radyjko

Edytowano przez kostekk1990

Mateusz2    9

mam je rok i żadnych problemów nie ma gra czysto i stacje bardzo dobrze odbiera a nie mam anteny :blink: , korzystam z USB i czasem karte też wkładam, nie mam żadnych zastrzeżeń ;) radio godne polecenia.

DUCH1986    3

Ja też jestem na nie. Lepiej kupić coś firmowego. Blaupunkt, Alpine albo JVC. Blaukpunkt ma bardzo dobre tunery.

Lukaszjarm    4

ja mam w zetorze radio dalco i w aucie do pronara dalem philipsa i tez jest ok a teraz kupilem zestaw radio + glosniki LG za 200zl w sklepie

UrsusCzesio    303

Ja też jestem na nie. Lepiej kupić coś firmowego. Blaupunkt, Alpine albo JVC. Blaukpunkt ma bardzo dobre tunery.

Bez przesady do ciągnika takie radio chcesz wsadzać? W starszym ciagniku i tak markowe dłużej nie pociągnie od tego no name. Tak więc po co przepłacać :D

Nie ma co przesadzać z radiem do starego ciągnika chyba że jest nowy ciągnik to warto sobie dołożyć i sprezentować lepsze. Ja jak wymieniałem w samochodzie radio na nowsze to do ciągnika włożyłem.

Gość Zetek5340   
Gość Zetek5340

Ja mam blaupacka na kasety i kupiłem adaptor i podłączam MP3 albo telefon jak wejście pasuje i nie narzekam

marcin974    25

ja mam w zetorze radio dalco i w aucie do pronara dalem philipsa i tez jest ok a teraz kupilem zestaw radio + glosniki LG za 200zl w sklepie

U mnie tak samo, w aucie Alpine jest, a philips powędrował to pronara, nawet, nawet to chodzi ;)

limusine    8

JA do mtzta wsadziłem jakiegoś nowego chińczyka tylko dlatego że jest na karty pamięci i pendrive bo na płyty by sie kurzyło w środku.

W New hollandach mam Sony z USB, w zetorze jakieś na kasety padło :D W ładowarce Blankpunta z kartą pamięci, a w samochodach Piooner z USB B)

pawlus224    1458

Ja mam w jednym Sony (radio+CD) a w drugim Pioniera (radio+kasety) ale polecam tanie radia z "biedronki" konkretnie "Denver" , mam w samochodzie i gra super , nawet sie nie spaliło jak było zwarcie :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się