Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pronarek

przednie reflektory w c-360

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Nitram92    1

Moje sa w wyciaciach fabrycznych w masce i tur nie zawadza im ...a jak brakuje jasnosci to na dachu halogeniki

coolman111    54

Ciekawy pomysł. Znowu dużo moich znajomych co mają tur-a przy C 360 montują lampy na górnej części ramki co osłania przód maski.

Wiadomość z agroFakt.pl

max2505    1

moim zdaniem to nie za dobre miejsce dla lamp. (chyba ze ciągnik cały czas porusza się po placu). w moim wypadku gdy ciągnik jest wykorzystywany do wszelkich prac począwszy od placu podczas budowy, poprzez pole na lesie kończąc nie zarobiłbym nawet na lampy:P

pronarek    2

według mnie są dobre a na placu budowy i w polu tez są dobre bo nigdy mi sie nie urwały a w lesie nie wiem nigdy nie pracowałem a i co najlepsze to ze mozna sciągnąc maske bez odczepiania kabli a w ramce tez by mogły byc ale czesto spycham obornik z przyczep tym turem a tokarz dorobił troszke za krótką przedłużke i maska musi dochodzic do burty przyczepy dlatego jest troche pogięta

mirasek    7

np. w przedniej ściance maski, znajomy tak przerobił i sprawuje sie wzorowo bo to miejsce jest mniej narażone na uszkodzenia jak gdzieś z boku doczepione, coś jak ewolucja lamp w 385 :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować