Polecane posty

andrzej2257    142

Ale oni nas nie szanują;[. Któregoś dnia przyjechałem po paliwo i przyjechał także tir właściciel natankował do niego 500l za około 2500zł:blink: odrażające. Kiedy to paliwo stanieje!;[.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

u nas wczoraj ropa już po 4.95 i 5 przekroczy albo dziś albo jutro, o benzynie szkoda się wypowiadać. Połowę gospodarstw przez to zrujnują jak rolnikowi przyjdzie minimum 300 zł za kombajn zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

mogło by iśc w dół bo nowy sezon sie zbliża ale narazie na znizki nie ma szans "baryłka" w góre "zielony" też .Chciałem w grudniu zrobić zapas ale za drogo sie wydawało :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz20    710

Ktoś mówił, że prognozują litr ON po 6zł ;[ ale nie wiem czy to do końca tego roku czy jak. Jednym słowem tragedia chcą nas wykończyć.


Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ku**aale co to jest za paliwo samochód nic do przodu na tym ON. Ruskie syf przepalą a samochód nie


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

paliwo masakra ale ceny uslug jak tak bedzie to pujda w gore koszenie za 1 ha bedzie u nas ok 380 zł bo w poprzednim bylo juz 350

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15383

Nie ma co się łamać do żniw daleko jeszcze śnieg leży i ziemia kamień. Wszystko jeszcze może się zdarzyć. Tak jak stanieli świnie o 1pln w ciągu 2 tygodnie tak i ON może stanieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

to faktycznie ruskiego w takiej sytuacji sie nie oplaca ale jak sie odliczy akcyze 85 gr i vat ok 90 gr to jakos lepiej to wyglada ale najpierw trzeba z kieszeni wylozyc prawie 5 zł :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUCH1986    3

U nas 4.99 od 2 tygodni już, benzyna w tej samej cenie. Myśle że pójdzie do góry. Wiosna się zbliża, a oni dobrze wiedzą że rolnik będzie musiał kupić. Przed wakacjami to samo - zawsze drożeje, bo wiedzą że popyt będzie większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gelax88    19

cena barylki poszla w gore to prawda ale ze 70%podatku jest na 1 litrze to skur..... nie powiedza tragedia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

Popytajcie sie po skladnicach paliw (najlepiej jak macie tam znajomych, lub znajomych znajomych itd...) Ja czekam na cynk ze moge brac rope po bardzoo niskiej cenie z faktura i co wazne z orlenu.... Tyle ze w duzych partiach niby te 10tys litrow ale sie jeszcze zobaczy ile bedzie.


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUCH1986    3

Ja u nas na orlenie nie kupuje. Najgorszy syf jaki może być. Najczęściej biore z shella ( znajomy ma tiry i przywożą mu na miejsce) albo bezpośrednio z rafinerii Trzebinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

U mnie tysiączka stoi przywoże po 150 lblink.gif aby na żniwa jakaś tysiączka i tyle.

Ja wiem jedno jest źle a będzie dużo gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez t-tas
      pytam Was jako praktyków jakie lejecie oleje do skrzyni biegów w ciagnikach Ursus,Zetor.Osobiście niemam ciągnika ale czasem zdarza mnie się grzebnąć(ostatnio długa walka z zetorem 7245) i zastanawiam się jaki olej lejecie do skrzyń skoro olej ten zasila układ hydrauliczny. wiem,że olejem który można lać do skrzyni i hydrauliki jest Boxol ale ludzie leją hipol-ostatnio przez hipol w skrzyni zetora nauczyłem się rozbierać i składać na czas podnośnik i rozdzielacz zetora i to z zamknietymi oczami
    • Przez MFargo
      Witam poleci ktoś zamienik oryginalnego filtra paliwa do claasa ? 
      2008r
    • Przez artur04c
      Witam
      Czy stosował ktoś olej do skrzyni MANNOL Multifarm STOU 10W-40 chcę zrobić jako zastępczy fusch agrifarm 10w40, ale może ktoś ma doświadczenie z mannol ?
    • Przez seba2017
      Witam. Chciał bym przejść na jeden olej we wszystkich ciągnikach  ( starszych) bo teraz używam w każdym inny. Firma wykonująca remont silnika polecała mi Mobil Delvac 15w40 lub lepszy. Zauważyłem że polski olej Platinum Ultor Plus 15w40 ma te same klasy jakościowe  API: CI-4/CH-4/CG-4/ SL/ SJ    w ACEA też podobnie: E7/ E5 /E3/B4 /B3 /A3. Czy będzie różnica w ochronie silnika w ciężkiej pracy w wysokiej temperaturze stosując jeden i drugi olej. Jeżeli byłaby podobna jakość to wybrał bym polski olej z racji patriotyzmu zakupowego. O różnicę w cenie mi nie chodzi. Jakie jest Wasze zdanie: nie będzie za dużej różnicy między tymi olejami czy Mobil jest zauważalnie lepszy ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj