Skocz do zawartości
Grandzik

Reflektory

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Grandzik    78
Napisano (edytowany)

A one da się podłączyć do garażu zeby oświetlała? A i do och trzeba kabel nie? A jak u mnie kabek jest 380 va tu ma 230v to coś trzeba zrobić? Czy nie?

Edytowano przez Grandzik

Grandzik    78
Napisano (edytowany)

Ok dzięki za odpowiedz i tema to zamknięcia

Zamykam temat bo to nie ma większego sensu.

Edytowano przez Elektrotechnik

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez witek
      panowie mam problem jestem w trakcie robieni warsztatu...hehe takie małe porzadki nowe blaty szafki itp zastanawima sie nad nowa spawarka co sadzicie o tych MIGOmatach ?? mam ktos z was taka ?? jakie sa ceny jakis firmy polecacie ipt
    • Przez XTRO
      Witam.
      Jaką polecacie pompę do zasysania RSMu z baniek 1000l ? 
      Pompa musi być samozasysająca i jak najtańsza 
    • Przez Belaruss820
      Witam. Mam problem z wałkiem przekaźnika mocy. Cofnął się tak że nie da rady go zdjąć z walka rozrzutnika. Ten zatrzask się wysunął i wałek poszedł za kanał. Jakiś prosty sposób jest na to aby go zdjąć?
    • Przez ROLNIK7
      Od pewnego czasu zastanawiam się nad kupnem prostownika z możliwością rozruchu, o takiej mocy abym mógł zapalić na nim każdy ciągnik o każdej porze roku! Jeśli ktoś wie jaki byłby najodpowiedniejszy( ile amperowy) i z jakiej firmy oraz z jakimi wiąże się to kosztami, byłbym bardzo wdzięczny! Liczę na wasze porady!
    • Przez witek
      witam mam takie pytanko własie stoje prze zakupem myjki...jak polecacie na allegro jest tego pełna cena tez sa rózna teraz mam KARCHER o mocy 150bar i sie zastanawim czy szukac czegos podobnego czy czegos wiekszego lub jeszce z jakies innej firmy ??