Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane dla Ciebie
Opublikowano

no tak nie można za bardzo wysuszać tylko pytanie mój mnopil nie ma takich gwiazd ma tylko koło zagartywacz i koło ugniatajace bruzde klinową z oponąmonoflex coś moze po tym zejść:P ?? hehe

Opublikowano

no ja starą omega to też nie przekracałem 5,5km/h bo raz że się toczyły a dwa to niektóre przecinało nasionka nie wiem czemu a M255 1 szosową bez gazu jechałem zresztą omega ta to dziad był... PS żebym nie zatęsknił hehe. Ale co do tego pocieszenia to pamiętaj że nie ma poprawek po zasianiu buraków... i boje się to nowy sprzęt wiec nie znam go hehe w sumie to to koło ugniatające moge zamienic na gwizade palcową gumową jest takie cos w sprzedaży Kverneland.

Opublikowano

Witam. Ma ktos z was siewnik buraczany gamma 5 najlepiej z katalogiem czesci chodzi mi o numer katalogowy koła ugniatajacego(tylnego) moze ktos z was posiada taka opone???niewiem gdzie mozna kupic szukalem w necie i niemoge znales. pozdrawiam

Opublikowano

My mamy Kongskilde Demeter Variosem , 6 rzędów , kupiony nowy w 2004 roku , super maszyna , siejemy nim rocznie 18 ha buraków , 5 ha fasoli u siebie i około 10-15 ha na zarobku , bierzemy najtaniej , 120 zł/ha .

Gość Profil usunięty
Opublikowano

W sieci sklepów na G są redlice i większości składnic dostaniesz. :lol:

Opublikowano

Zadzwoń na nr 748502716,to jest sklep w Lutomi koło Świdnicy to ci poda tel do producenta redlic.Ja mam Gamme z 88r nowy typ to kosztowały 45zł dzwoniłem tydzień temu w ostateczności na spawałem półautomatem.

Opublikowano

Panowie założyłem ostatni komplet kół plastikowych te małe z u góry ząbki i z boku to znalazłem tutaj ktos podał adres sklepu na forum ale nigdzie nie mogę znależć ten przykręcany do tarczy wysiewającej ten duży może macie adres sklepu do gama do buraków

Opublikowano

Czym różnią się od siebie gamma 5 , omega i aeromat 3 ??

Pytam ponieważ chce kupić siewnik którym był mógł zasiać buraki i kukurydze i nie wiem na co się zdecydowac ;/

Opublikowano

Kupię siewnik monopill lub unicorn 3. Najlepiej 12-rzędowy. Ktoś, coś?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez Zetor53400
      Witam wszystkich użytkowników siewników omega jak się wam sprawują , ile ha siejecie i czy są godne polecenia ??
    • Przez wieslawa_olo
      Witam. Zakupiłem siewnik Unia Omega 2 i zastanawiam się czy na sekcjach pod tarczami wysiewającymi nie powinno być teflonowych uszczelniaczy jak jest to w innych siewnikach punktowych? Tarcza tutaj pracuje i trze po korpusie sekcji. W gaspardo czy w maskarze tarcza pracowała na teflonowym uszczelniaczu przez co zachowywała podciśnienie i nie wycierała się. Czy ktoś ma taki siewnik i mógłby napisać jak tu powinno być? Czy może uszczelniaczy rzeczywiście brakuje? 


    • Przez polofest
      Witam wszystkich. Mam problem z siewnikiem do kukurydzy maschio gaspardo mter 300. Otóż dzisiaj podczas siewu w pewnym momencie na sterowniku  spadła ilość wysiewanych nasion na hektar, z 84 tyś na 60 tyś na wszystkich sekcjach.Czym to może być spowodowane i  jeśli na sterowniku jest wskazywana mniejsza ilość to czy siewnik wysiewa odpowiednią? Jak się nie mylę to wysiew jest mechaniczny poprzez koła na zębatki. Co może być przyczyną?
    • Przez Łukaszfarmer
      Witam, posiadam siewnik punktowy Amazone ED302 ze sterownikiem Amascan+  dwa dni temu podczas siania kukurydzy komputer zaczął alarmować że jedna sekcja przestała siać, spuściłem całe ziarno i wyczyściłem dokładnie całą sekcję sprężarką niestety nic to nie dało. Dzisiaj przyszedł do mnie nowy czujnik, po wymianie problem nadal nie ustaje, siewnik sieje tak jak powinien a komputer nadal alarmuje o awarii w jednej sekcji. Miał ktoś kiedyś podobny problem? czy to możliwe że nowy czujnik jest zepsuty czy przyczyna może być gdzie indziej? dodam jeszcze, że cała instalacja była sprawdzana i nie ma żadnych przetarć ani nic. Bardzo proszę o pomoc! 
    • Przez ufek119
      Witam zakupiłem ostatnio siewnik punktowy Kongskilde VARIOSEM który wyposażony jest w kontroler wysiewu U-01. Nie dostałem instrukcji obsługi od tego kontrolera. Może posiada ktoś taka instrukcje był bym bardzo wdzięczny.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v