marcinostry

uprawa tymianku

Polecane posty

małpka    1

witam, witam i o zdrowie pytam tych co sieją tymianek. Udało mi się zrezygnować z ziół jednak już w tym roku :D zapomniałem wcześniej o tej radosnej nowinie poinformować. Powiem tak do upraw co miałem dodałem groch i teraz wiem, że dopiero żyje bo mam w opór wolnego czasu a tak wiem, że bym już zioła od rana plewił dzień w dzień a z tego co wiem cena dalej mega niska więc cieszę się, że tego nie sieje może wrócę jak cena będzie po 10 zł pozdrawiam wytrwałych i zdesperowanych co sieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jogus    9

Nic byś nie plewił bo wschody w tym roku tragiczne przez brak deszczu. A to co wylazło to fioletowe od przymrozków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małpka    1

znając mnie bym i tak plewił bo chwast i tak rośnie nawet jak sucho czy zimno widzę to w kartoflach od dawna zasądzone a tylko chwast rośnie. Ale nie o tym jest wątek, wróciłem na stronę pierwsza wątku i zobaczcie jest tam mowa, że w 2011 cena za tymianek była 8zł zastanówcie się ile te 8 zł było warte wtedy a ile dziś a właśnie teraz płacą wam 7 plus VAT i się dziwią, że ludzie tego siać nie chcą ją pół życia sam tymianek siałem ale niewolnika z siebie robić nie będę powiedziałem sobie. wcześniej pisałem że jak będzie po 10zl może wrócę ale jak zobaczyłem jakie były ceny dawniej a jak jest teraz to bym wrócił jakby był tymianek po 30zl żeby to było równowarte tamtych cen z dawna a że taka cena nie będzie także definitywnie kończę nawet w myślach o tymianku. Wytrwałym/upartym/albo tym co myślą, że będzie dobra cena tymianku i dalej sieja życzę aby były ładne wschody, słońce nie piekło skóry jak się plewi a kurz przy młócenia był minimalny.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel89pl    43

Grochu jest teraz nasiane w .. Także ceny też się nie ma co spodziewać . A co do tymianku to wschody bardzo dobre jak na taki rok 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel89pl    43
8 godzin temu, Pawelec89 napisał:

skupują u was tymianek? bo u nas stop jakiś. woj kuj-pom

skupują bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Przemek B
      Czy ktos z was produkuje tyto bo ja tak
      czy w tym roku duzo wam tytoniu zjadly robaki np drutowce?
    • Przez Dominator88
      Witam chciałbym się zając uprawą łubinu niestety niemam doświatczenia z tą rośliną może mogliście by mi cos powiedzieć na jej temat
      Interesują mnie kiedyś siać łubin? Jaka obsada na hektar? Jakie stosujecie środki ochrony roślin w uprawie łubinu? Czy może nie stosujecie oprysków na łubin? Jakie stosujecie nawożenie na łubin? Czy uprawa łubinu jest opłacalna? Jakie odmiany siejecie?
    • Przez AGRObombula
      witam was Drodzy koledzy mam parę pytań odnośnie soji. Czy uprawa w Polsce możliwa a może ktoś już uprawiał jeśli tak to jakią odmianę. jak plonuje jakie zabiegi stosujemy czy jest opłacalna jednym słowem piszcie co wiecie na temat ale wolałbym aby się wypowiedzieli Ci co się na sprawie znają
    • Przez polac
      Witam! No więc na wiosnę najprawdopodobniej będziemy siali Facelie i mam kilka pytań związanych z uprawą tej rośliny a konkretnie jak uprawić pole pod ta roślinę,jakie nawozy stosować i jakie są choroby i szkodniki tej rośliny.???
      Pozdrawiam.
    • Przez kamilrolnik18
      witam. miał ktoś doczynienia z odmiana paribus od mhr. ? jak się sprawdza na gorszych/lepszych stanowiskach?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj