Skocz do zawartości
damian1992

New Holland seria TT

Polecane posty

damian1992    72

Witam,nigdzie nie znalazłem wątku o tym traktorze,interesuje mnie opinia posiadaczy tych ciągników, jak się sprawują i z jakimi maszynami pracują? Bo z tego co wiem wiekszośc ludzi podchodzi negatywnie to tego traktora :)

Całkiem ciekawa oferta na ciągnik pomocniczy ;)

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/220206-new-holland-tt75/

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/200109-new-holland-tt65/

Wiadomość z agroFakt.pl

malkolm    23

możesz mieć problem z kupieniem tego ciągnika ponieważ nie spełnia norm emisji spalin w roku 2010 był już nie dostępny, produkowany jest w turcji, sam byłem nim zainteresowany ale diler mi go odradził, podobno już lepiej wziąć 60 konne td

yarecki12    0

poza tym te TT są dosyć niskie znaczy mały prześwit mają więc niebardzo je widzę w opryskiwaczu czy rozsiewaczu.

damian1992    72

Nie zainteresowany jego kupnem tylko tak piszę bo jestem ciekaw jak chodzi, ale jako pomocniczy bym go chętnie kupił ;)

malkolm    23

ale tt ma i tak większy prześwit niż t 3000 i 4000, a od td jest mniejszy więc jako pomocniczy myślę że by się sprawdził

patryk90    4

witam ja posiadam taki ciągniczek pisałem juz o nima z damian1992. 800mth i nie ma wiekszych problemów a jako pomocniczy to innego sobie nie wyobrażam nie zaduzy zwinny wszędzie wiedzie. idealnie sparawuje sie na mokrym tereni. do lekkich prac idealny.

malkolm    23

mimo wszystkiego i tak nowego już nie kupicie, z tego co zauważyłem na tureckiej stronie NH to jest tylko wersja z daszkiem, bez kabiny, a to też trochę kiszka

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się