Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kpiotr

problem

Polecane posty

kpiotr    15

witam. w 10ha gospodarstwie ojca sa 2 krowy które wykazywał na dopłaty. Cała Ziemia została przepisana na mnie w ramach działania młody rolnik lecz bez zwierząt. Ja jako nowy właśniciel bede miał nowy numer gospodarstwa???kto teraz ma prawo wykazywać krowy?ja ich nie mam przpisanych a ojciec juz nie ma ziemi.prosze o pomoc.pozdr

kpiotr    15

ale wtedy punkty esu ulegna zmianie i wyjdzie inaczej niz zaklada biznesplan..czy to nie koliduje?

Wiadomość z agroFakt.pl

chyba wiesz ze jesli przepiszesz zwierzeta i masz mlodego rolnika to wtedy do rozliczenia obowiazywac cie beda dodatkowe wymogi dotyczace utrzymania zwierzat

kpiotr    15

tak wiem, czyli jak ja krowy nie przepisze na siebie to nikt nie moze jej wykazac tak? no ob ojciec bedzie mial oddzielny nr gospodarstwa czy nr bedzie ten sam tylko wlasciciel inny?

numery beda inne , ale pozostaje kwestia ze na twojej dzialce bedzie mial siedzibe stada bo rozumiem ze dzialka siedliskowa jest na ciebie , gdyby budynki byly na ojca to nie ma problemu

kpiotr    15

tzn budynki ja we wniosku napisalem ze stodola bedzie uzyczona dla mnie, ale działka na ktorej jest podwórko i budynki tez jest przepisana na mnie.wystarczyloby jakby obora stała na ojca?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować