jarekmalina

Ceny przeglądów w JD 5080 M

Polecane posty

jarekmalina    5

Witam

Jak w temacie. Wie ktoś może jaka jest cena pierwszego przeglądu technicznego? i po ilu mth? No i jakie są ceny kolejnych przeglądów. Będę wdzięczny za info.

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

Sąsiad czeka na przybycie serwisu .Jest to pierwszy przegląd po 100 mtg koszt mówił że około 1700 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekmalina    5

ja słyszałem że 1200zł pierwszy.. Zobaczymy. Jak będziesz wiedział ile sąsiad zapłacił to byłbym wdzięczny za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebastian264    15

Nie wiem gdzie kupowałes ale wczoraj dowiadywałem sie w ROl-Bracie gdyż przymierzam sie do kupna JD 5100M i powiedzieli że pierwszy przegląd to koszt 1000zł. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syty    0

Ja wam powiem jak to jest. Dealer mówi wam że cena pierwszego przeglądu to 1000zł a okazuje się że płacimy 1700 np. Przegląd kosztuje 1000 a filtry i oleje z wymianą 700.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gusin24    0

Ja zapłacilem za przeglad w 5080M na 100mtg 1700zl w merolu z biesiekierza. zalezy od dilera najwyrazniej. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mbpiotr    0

Ja za pierwszy przegląd w Jd 5080M po 100mth zapłaciłem 840zł brutto ,nie mam pojęcia czemu niektórzy płacą tak dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekmalina    5

no to ceny diametralnie się różnią.. Ja pod koniec tygodnia odbieram swojego Johna :) to od razu się zapytam ile będzie kosztowała ta przyjemność.. gusin24 i mbpiotr jak Wam się sprawują te ciągniczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mbpiotr    0

no to ceny diametralnie się różnią.. Ja pod koniec tygodnia odbieram swojego Johna :rolleyes: to od razu się zapytam ile będzie kosztowała ta przyjemność.. gusin24 i mbpiotr jak Wam się sprawują te ciągniczki?

Super bezproblemowe maszyny. W mrozy jakie mamy tej zimy traktor odpala na dotyk ,za pierwszym razem. Jestem zadowolony z wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal3113    0

Ja za pierwszy przegląd w Jd 5080M po 100mth zapłaciłem 840zł brutto ,nie mam pojęcia czemu niektórzy płacą tak dużo.

odpowiedż jest jedna wymienili ci tylko olej w silniku nie wiem czy masz się z czego cieszyć

czy wymienili filtry hydrauliki i skrzyni zmienili olej w przednim moście i zwolnicach o smarowaniu i sprawdzeniu i reszcie nie wspomnę sprawdż z książką gwarancyjną czy masz dobrze zrobiony przegląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mbpiotr    0

odpowiedż jest jedna wymienili ci tylko olej w silniku nie wiem czy masz się z czego cieszyć

czy wymienili filtry hydrauliki i skrzyni zmienili olej w przednim moście i zwolnicach o smarowaniu i sprawdzeniu i reszcie nie wspomnę sprawdż z książką gwarancyjną czy masz dobrze zrobiony przegląd

Zrobili dokładnie wszystko co jest wyszczególnione w książce gwarancyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristaps    9

Pierwszy przegląd w JD 5080M cena 1300 a firma to Rol-Brat.


,,Unia Europejska jest instrumentem Niemieckiej hegemonii w Europie.'' Margaret Thatcher

Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slavo    55

Troszke nie w temacie ale podam cenę przeglądu 5080R

- Pierwszy przegląd 05/2009 1713zł netto - w tym dojazd 240 netto a robocizna 220 netto

- Drugi przegląd po roku 02/2010 - 980zł netto - w tym dojazd 270 netto a robocizna 110 netto (1h)

- Trzeci przegląd zrobimy sami ;)

Edytowano przez Slavo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janmaria    0

Mam JD 5070M pierwszy przegląd 2200 zł po 100 mth firma Gravit Jatutów k. zamościa, pozatym ma 450 mth i pompa paliwowa rzyga olejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedro    16

Przegląd po 100 Mtg:

 

Filtr oleju silnikowego szt. 1

Filtr oleju przekładniowego szt. 1

Olej silnikowy Torq-Gard 15,5 L

Olej w przedniej osi Hy-Gard 12 L

Smar Gease-Gard szt. 1

 

 

Razem kwota części : 875 zł – netto

Robocizna – ryczałt : 410 zł - netto

Dojazd : 1,40 zł / km - netto

 

Firma Chempest SA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wasilewn2    1

witam kolegów jestem tu nowy . pytałem sie dilera z DANZAPU z Załusina o pierwszy przeglad i krzyknął 1200 zł a jak dla mnie 1300 bo mieszkam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasiek45    24

w pażdzierniku zapłaciłem 1.294,66 zł brutto firma Contractus Białystok

Edytowano przez stasiek45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turek2323    0

witam za pierwszy przegląd zapłaciłem 1270 PLN a za drugi nie cały tysiąc także wg mnie tragedii nie ma.

przegląd robiła firma agrotechnika z białej podlaskiej.

Edytowano przez turek2323

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rabit500
      Witam
      Jak w temacie mam w planach zmianę oświetlenia roboczego z oryginalnych lamp halogenowych na oświetlenie LED. Docelowo lampy wesem seria CRV. Tylko po ich założeniu wyrzuca błąd spalonej żarówki jest jakiś sposób na wyłączenie sprawdzania obwodów w jakiś rozsądny sposób.
       
       
    • Przez marcin3153
      Witam mam problem z jd7430 premium, przetarła się rurka hamulca, po wymianie i odpowietrzeniu przy zaworze pneumatyki hamulce działają ale dopiero za drugim naciśnięciem, dodam że po nocy schodzi powietrze z pneumatyki ale niestety nie mogę zlokalizować nieszczelności. Ktoś miałby jakąś poradę gdzie szukać problemu ?
    • Przez krystianeczek
      Pacjent ciągnik JD 6155m, 2022 rok, 450 mtg, skrzynia Command Quad. Przy pracach polowych w okolicach 1600 - 1800 obr/min występują wibracje, drgania trudne do zlokalizowania. Przeważnie występują przy tych obrotach, kwestia też obciążenia.  Im większe obciążenie i obroty tym większe drgania najczęściej. Może macie jakieś sugestie? Na biegu jałowym silnik nie generuje żadnych wibracji w każdym zakresie obrotów. 
    • Przez mrbarti44
      Witam. Mam dwuletni traktor John Deere 6155m, już po gwarancji. Ostatnio podczas jazdy pojawił się komunikat o niskim poziomie oleju, silnik od razu zgasiłem. Po obejrzeniu silnika zauważyłem, że pod rozrusznikiem wyleciał korek (chyba zabezpieczający przed nadmiernym ciśnieniem oleju), przez który bardzo szybko ucieka olej. Czy miał ktoś podobny problem? Co może być przyczyną wysokiego ciśnienia oleju w silniku? 
      Pozdrawiam 
    • Przez jedenZwielu
      Witam czy to ma tak wyglądać ? robi się tak podczas pracy na zgaszonym olej jest czysty klarowny temp oleju powyżej 60 stopni ciśnienie od 2.6 na niskich obrotach do 4 na wysokich przy rozgrzanym ciągniku 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj