Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane dla Ciebie
Opublikowano

Witam, chciałbym zapytać, czy posiadając naszą czterdziestkę, możliwa jest wymiana wałków WOM z Zetora (np. z modeli 6011, 7011 lub podobnych)? Prawdopodobnie wiąże się to również z koniecznością zakupu tulejki przesuwnej na wale oraz wspornika pompy hydraulicznej. Pytam, ponieważ umożliwiłoby to uruchamianie pompy bez użycia WOM-u (wiem, że fabrycznie istnieje możliwość włączenia zależnego od biegów, ale według mnie jest to niepraktyczne). Koszt zapewne będzie niemały, ale czy takie rozwiązanie jest możliwe? Z góry dziękuję za wszelkie porady i odpowiedzi.

 

Opublikowano

Na 100% jest możliwe, bo ludzie tak robią w C-360. Ile to roboty, przeróbek?, pieniędzy to nie wiem.

Zerknij, co ja proponuję na ten problem: 

No chyba, że planujesz remont skrzyni, to wtedy chyba  prościej ,,przerobić na Zetora".

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez versus
      jak mozna wzmocnic podnosnik w 60-ce????
    • Przez gibos95
      Witam Panowie, dzisiaj od tak przestał podnosić mi ursus c360, tur działa normalnie oraz wom, jednak nie reaguje tylni podnośnik, gdzie szukać przyczyny?
    • Przez Borekk17
      cześc mam problem z pompą hydrauliki mianowicie wywala na okragło uszczelniacze czego to moze byc przyczyna bo juz nie wyrabiam zeby sciagac i robic pompe
      pomocy !!!
    • Przez tomekxx1
      Witam. Dzis napotkalem się z dość sporym problemem i nie za bardzo wiem co mogło się stać. Po przerobieniu pokrywy pompy, i zamontowaniu nowego rozdzielacza do tura podnośnik przestał pracować. Nie działają ani wyjścia ani podnośnik. Rozdzielacz mam zamontowany 2 sekcyjny, podłączone jest zasilanie, powrót do skrzyni, i powrót do rozdzielacza w podnośniku przez tuleje ciśnieniową. Wcześniej podnośnik działał a teraz nie wiem, kompletnie przestał reagować. Może ktoś miał podobny problem i wie jak to rozwiązać.
    • Przez Irek86
      Witam czy ktos posiada Fiata 980 DT i miał jakiekolwiek problemy z hydrauliką 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v