Ziomek1994

Piła spalinowa Stihl Ms230

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Piła
Ziomek1994    3

Mam problem ze swoja pilka gdy jest zimna tnie jak oszalala a gdy sie nagrzeje traci moc.Co moze byc przyczyna tego?Jakie koszta naprawy moga wyniesc?

cember16    0

Cześć mam taką samą pilarke jak ty mam ją już prawie 9 lat i nie narzekam . Może być to być wina zimeringów na wale korbowym koszt tego możę być nie wysoki bynamniej tak mi się wydaje . Mogła ci świeca się już wypalić lub dostaje pod wpływem temperatury przebićia i traćić iskre i jej siła morze być słaba i piła będzie gasła i nie będzie miała mocy . Ale ja bym obstawił te zimeringi wału kobowego

franky69    1

Też obstawiał bym simering, u mnie nie można było wyregulować obrotów piła robiła co chciała. Wymieniłem simeringi na wale i tnie jak nowa :P

Kupię literaturę do starych ciągników i maszyn rolniczych

kamil040193    31

Wymień świece. Też mam taka pije parę ładnych lat i też miała taka dolegliwość. Wymieniłem świece i jest do tej pory wszystko w porządku tylko lać paliwo i ciąć:)

Darkon    0

Ja mam Stihl Ms250 i miała ten sam problem co twoja, u mnie winny był gaźnik koszt 230 zl

akmaly    248

Akurat w MS 230 lepiej wymienić na model z poprzednika. Walbro i po problemie.

Edytowano przez akmaly

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez zorak
      w myśl zasady "kto smaruje ten jedzie"
      najpopularniejsze to wiadomo te ręczne i najbardziej praktyczne gdyż smarujemy nawet na polu ale ile trzeba się namachać ojjjj. Chcę zamówić pneumatyczną - a dokładnie coś takiego
      http://www.allegro.pl/item387130785_smarow...romocja_fv.html
      i tu moja prośba - jeśli ktoś używa to czy sprawdza się w codziennej pracy, wady, zalety. Czy smar pod ciśnieniem nie wypływa na zewnątrz (pomiędzy końcówką a kalamitką).
      Ogólnie dyskusja otwarta o różnego rodzaju smarownicach.
    • Przez sitko
      Witam
      Mam problem ze smarowaniem.Dojarka zużywa dużą ilość oleju.Wyrzuca go na ścianę .Przy rozruchu dziwnie warczy.
      Moze ktoś coś wie na ten temat?
      proszę o pomoc:)
    • Przez filip94lemken
      Witam, bede wlasnie kupywal sprezarke, chcialbym posluchac waszych rad czym kierowac sie wybierajac sprzet, chodzi mi, aby byla dobra do malowania maszyn, i lakierowania i utwardzania cena do ok 500zl
    • Przez Gospopawrol123
      Witam. kto wie ktokolwiek widział niech powiadomi mnie jak to się nazywa czy gdzieś można kupić tak wiem że nie trudno zrobić ale proszę o odpowiedź

• Przez Piters182
      Witam. Szukam oświetlenia do warsztatu po remoncie w którym będę naprawiał samochody i ciągniki. Mam na oku taki np. Panel LED, czy możecie doradzić którą barwę wybrać, ktoś miał do czynienia z  takimi  świetlówkami ? https://allegro.pl/lampa-led-120-cm-do-garazu-panel-led-swietlowka-i7469280749.html Jaka moc będzie optymalna, będzie w warsztacie około 5 lamp. Na tej aukcji jest 36 Wat, na innych są np. 72 Wat. Znowu w tym ogłoszeniu pisze coś takiego dziwnego.: Na lampie może być napisane np. 80W, 72W, 48W itp. Natomiast prawdziwa moc lampy to 36W !

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.