Skocz do zawartości
Ziomek1994

Piła spalinowa Stihl Ms230

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Stihl
Ziomek1994    3

Mam problem ze swoja pilka gdy jest zimna tnie jak oszalala a gdy sie nagrzeje traci moc.Co moze byc przyczyna tego?Jakie koszta naprawy moga wyniesc?

cember16    0

Cześć mam taką samą pilarke jak ty mam ją już prawie 9 lat i nie narzekam . Może być to być wina zimeringów na wale korbowym koszt tego możę być nie wysoki bynamniej tak mi się wydaje . Mogła ci świeca się już wypalić lub dostaje pod wpływem temperatury przebićia i traćić iskre i jej siła morze być słaba i piła będzie gasła i nie będzie miała mocy . Ale ja bym obstawił te zimeringi wału kobowego

franky69    1

Też obstawiał bym simering, u mnie nie można było wyregulować obrotów piła robiła co chciała. Wymieniłem simeringi na wale i tnie jak nowa :P

kamil040193    31

Wymień świece. Też mam taka pije parę ładnych lat i też miała taka dolegliwość. Wymieniłem świece i jest do tej pory wszystko w porządku tylko lać paliwo i ciąć:)

Darkon    0

Ja mam Stihl Ms250 i miała ten sam problem co twoja, u mnie winny był gaźnik koszt 230 zl

Piotruniu25    1059

Też w swojej gaźnik wymieniałem.I teraz jeszcze prowadnice muszę wymienić bo mam lekko krzywą. ;)

akmaly    185

Akurat w MS 230 lepiej wymienić na model z poprzednika. Walbro i po problemie.

Edytowano przez akmaly

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez witek
      panowie mam problem jestem w trakcie robieni warsztatu...hehe takie małe porzadki nowe blaty szafki itp zastanawima sie nad nowa spawarka co sadzicie o tych MIGOmatach ?? mam ktos z was taka ?? jakie sa ceny jakis firmy polecacie ipt
    • Przez XTRO
      Witam.
      Jaką polecacie pompę do zasysania RSMu z baniek 1000l ? 
      Pompa musi być samozasysająca i jak najtańsza 
    • Przez Belaruss820
      Witam. Mam problem z wałkiem przekaźnika mocy. Cofnął się tak że nie da rady go zdjąć z walka rozrzutnika. Ten zatrzask się wysunął i wałek poszedł za kanał. Jakiś prosty sposób jest na to aby go zdjąć?
    • Przez ROLNIK7
      Od pewnego czasu zastanawiam się nad kupnem prostownika z możliwością rozruchu, o takiej mocy abym mógł zapalić na nim każdy ciągnik o każdej porze roku! Jeśli ktoś wie jaki byłby najodpowiedniejszy( ile amperowy) i z jakiej firmy oraz z jakimi wiąże się to kosztami, byłbym bardzo wdzięczny! Liczę na wasze porady!
    • Przez witek
      witam mam takie pytanko własie stoje prze zakupem myjki...jak polecacie na allegro jest tego pełna cena tez sa rózna teraz mam KARCHER o mocy 150bar i sie zastanawim czy szukac czegos podobnego czy czegos wiekszego lub jeszce z jakies innej firmy ??