Skocz do zawartości
ChiquitaB

Mlekomat

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ChiquitaB    57

Witam wszystkich.

Interesuje mnie ustawienie w miejscowości niedalekiej mojej wsi mlekomatu, z którego bym sprzedawał nieprzetworzone mleko już zapakowane w butelka oraz na litry do własnego naczynia. Na razie zbieram potrzebne informacje na ten temat, może wy coś wiecie na ten temat i jak jest z polskim prawem co do sprzedaży takiego mleka?? Mam nadzieję o dużo rzeczowych i tematycznych wypowiedzi w przypadku innych proszę moderatora o kasowanie ich.

Z góry dziękuje i pozdrawiam. B)

Belarusik    1

O ile się nie myle w tygodniku rolniczym był o tym artykuł chyba pierwszy mlekomat został zamontowany na śląsku.Automat w kosztuje około 160tyś zł netto trzeba doliczyć do tego koszty energi,transportu,obsługi oraz miejsca gdzie bedzie stał(oczywiście jeśli bedziesz miał go na swoim terenie to nie) :)

Wyznaje jedna zasade taką że nie ma zasad

ChiquitaB    57

już napisałem do różnych producentów owego mlekomatu o wycenę przez nich oraz o wycenę powierzchni pod mlekomat do właścicieli owego miejsca. Ciekawe co z tego wyjdzie.

Wiadomość z agroFakt.pl

bobek1    0

Jeśli sie nie myle to jeszcze sanepid musi wydać pozwolenie ale myśle że warto w to zainwestować.Na początku może być ciężko ale później może sie bujnąc interes.Powodzenia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Blusik
      Witam
      Mam pytanie jakie wymagania muszą spełnić np pług, siewnik,kosa konna aby poruszać się po drodze rejestrowac nie musze ale czy wystarczy że mają odblask czy nie? 
      Pozdrawiam 
    • Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez patryk141
      Witam uczę sie Liceum ogólnokształcącym (klasa maturalna) i planuje iść na studia nie związane z rolnictwem. Po przemyśleniu nie chcę iść na studia rolnicze, wole wybrać kierunek z innej branży dzięki któremu bede mógł dostać pracę nie tylko w rolnictwie bo jak sami wiecie w tej branży różnie bywa... raz górka ale częściej dołek;/ Ale po mimo tego bym przejął gospodarstwo i musze mieć jakieś wykształcenie w tym kierunku. Czy są jakieś kursy, czy trzeba ukończyć jakąś szkołę (np. "zawodówkę" )?
    • Przez PatrykReich
      Witam, mam pytanie odnośnie przetargu na grunty rolne. KOWR wystawia na licytację działkę, która leży w sąsiedztwie mojej działki, jestem jej właścicielem. Na przetargu będzie wielu chętnych na tą działkę, Czy mogę się starać aby wydzierżawić tą działkę bez licytacji i w jaki sposób ? 
      Kiedyś, gdzieś w TV mowili o możliwości odstąpienia od licytacji lub przetargu jeżeli napisze się podanie do dawnego ANR jeżeli się sąsiaduje z tą działką i jest się jej właścicielem. 
    • Przez DANDYS
      Witam , dorabiam na warsztacie ,czy ktoś podpowie, bo chcialbym byc na krusie ale pracodawca sie boi zebym pracował na czarno , coś tam czytałem ze mozna pracować na umowie-zlecenie ,nie przekraczając XXX dochodu , Moze ktoś rozjasnić sprawe ? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.