adam1968z

Układ Paliwowy

Polecane posty

adam1968z    15

Witam pacjent to nh 8260. Wymienione przewody paliwowe ,nowy wskaznik poziomu paliwa ,płukany zbiornik a nadal się zapowietrza dzieje się tak podczas cięższych prac np orka, talerzowanie. co może dolegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2471

pompa wtryski sprawdzone u pompiarza? jeżeli tak to pompka zasilająca lub łapie gdzieś powietrze układ jest nie szczelny


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam1968z    15

Pompa i wtryski nie sprawdzane ,ale przy odpalaniu nie dymi i pali od strzała czy zimny czy gąrący tulko zapowietrza się po pewnym czasie w ciężejszej pracy w czasie normalnej jazdy jest wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam1968z    15

Elektryczna na filtrze tylko czy po przekręceniu zapłonu ona ma cały czas pracować czy tylko nabić ciśnienia i się wyłącza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1589

Najprawdopodobniej ta pompa się zużyła i nie daje tyle paliwa ile potrzeba w ciężkiej robocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grab12    75

Filtr paliwa i króce złaczki itd drożne dmuchane spreżonym powietrzem . Też przychylam się do poprzednika że w związku ze zużyciem przy ciężkich pracach brakuje jej wydajności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Grzesiekc
      Witam czy ma ktoś schemat lub wie jak złożyć membranę zaworu wabco od pneumatyki ? 

    • Przez ppiotr
      Po rozgrzaniu ciągnika zanikają hamulce, pedał wpada w podłogę a następnego dnia  hamulce już są, i tak codziennie, może ktoś miał tak w T4 ?
    • Przez adam1968z
      Witam mam pytanie czy w NH 8260 można jakoś obejść zmostkować czy coś podobnego sworznie siły uciągu bo wywala błąd nr 14 i nie działa EHR. Proszę o podpowiedzi.
    • Przez Morela15
      Witam 
      Dziś podczas pracy z wozem asenizacyjnym wyświetlił mi się błąd 5034 i obrazek ciągnika z wałkiem, wom nje da sie włączyć. Ciągnik to t5.110 z tego roku 
      Mial ktoś taki błąd?
    • Przez Paweł95
      Witam.Jestem nowy na forum mam problem z new holland td5.85 ciągnik nie chce grzać a temperatura skacze raz w gore raz w dół.Wie ktoś może jaka jest przyczyna??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj