Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nic sie samo nie robi :) trzeba przenieść temat. A najmniej podejżewam będzie paliła Valtra, ale to tylko na podst. niczym nie popartej obiegowej opinii :(

 

A poza tym jaki JD? Jaki NH? Jaka Valtra? Modelu sie domagam. Takich 80KM to było kilka...

Opublikowano

mój znajomy użytkuje nh td90d i strasznie nażeka na spalanie,ale on się przesiadł z c360 więc to może dlatego :(.

inny mój znajomy posiada zetora8441 i ursusa 5314 w tym porównaniu w lekkie pracy ursus pali dużo mniej, ale z pługiem czteroskibowym oba spalają podobne ilości paliwa

pozdrawiam

Opublikowano

nie ma za co :(

posiadam 80 konnego mf 3060, ciagnik ma 20 lat więc w spalaniu z nowymi konstrukcjami raczej konkurencji nie wygra. w transporcie pali mi ok 6-8 litrów na godzinkę z dwiema przyczepami. przy pracy z turem np przy ładowaniu obornika mieści się 4 litrach na godzinę. ale przy orce lub pracy z agregatem trochę potrafi wypić.

Opublikowano

mam same rollera 70 w prasie belujacej sipma pali od 3litrow -sloma do max 4 litrow sianokiszonka w transporcie od 4 do 6litrow na godzine orka od 5 do max 7 litrow na godzine agregat 3 metry podobnie jak worce w zgrabiarce i tym podobnych lekkich pracach pali okolo 3 litrow

Opublikowano

też posiadam Lampo i wiem że jest to możliwe ale jeśli jest bardzo obciążony np. przy transporcie z dwiema przyczepami 6 ton(łączna masa 20ton) to już spali troche więcej niż 6litrów

Opublikowano

napewno nie sciemniam ciagnik w prasie poprostu nie ma co robic w transporcie pracuje z przyczepa osmio tonowa wiec tez tragedi nie ma a w orce pracuje z plugiem 4x 35 na glebach 3 i4 klasy z przewaga oczywiscie 4 klasy (gleboka orka) i obroty 1500 - 1700 a w transporcie 1800 -2000

Opublikowano

Akurat w belarce ciągnik nie ma co robić-akurat-nie wiem jak u Ciebie robi sie sianokiszonkę ale u nas jak ktoś chce zrobić dobrą to i 80-90 konny ciągnik ma co robić-oczywiście są i tacy co C-3603P robią jeszcze lepsze bele :)-tak mówią w każdym bądź razie -no i trzeba przyznać,że zawsze im sporo więcej bel z hektara wychodzi-same plusy :(-Tur na C-330 spokojnie daje radę itd

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez martinezo
      Witam.
      Zwracam się z pytaniem, jakim środkiem lub olejem konserwujecie swoje maszyny po zakończonym sezonie??
      Wiadomo, że najpierw trzeba maszynę dokładnie umyć, ale jak już wyschnie to stosujecie jakąś powłokę ochronną np. z jakiegoś oleju?? jeśli tak to, proszę o wskazówki jaki środek najlepiej zabezpiecza przed korozją elementy robocze i lakier maszyny (pomijamy olej przepracowany).
      Pozdrawiam użytkowników
    • Przez MFargo
      Ile jest w filtrów od hydrauliki w Massey Ferguson 2 czy 3 i jakie zamawiacie?
    • Przez przemek111447
      Witam.slyszałem ze jest dobrym rozwiazaniem dolanie benzyny do oleju napedowego w ilosci 5l na 70l oleju napedowego.Czy to dobre rozwiazanie i czy ktos to praktykował?A moze macie inne rozwiazania o ktorych nie wiem .....chetnie poczytam o tym i moze cos innego wybiore.Takie rozwiazanie z benzyna chce zastosowac w zetorze 7340 z 2003r i 3 letniej 110km forterze.
    • Przez jgcentrum
      Szanowni Państwo,
      W przypadku zapotrzebowania na wszelkiego rodzaju filtry (m.in. powietrza, oleju, hydrauliczne, przemysłowe) oraz łożyska, uprzejmie proszę o przesyłanie zapytań ofertowych. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę dopasowaną do potrzeb.
      W razie pytań służę pomocą.
      Z wyrazami szacunku,
      [Twoje imię i nazwisko]
      JG Centrum Techniczne
      📞 +48 453 238 260
      📧 [email protected]
      🌐 www.zaopatrzenieprzemyslu.pl
      Zapraszam również do zapoznania się z filtrami na naszym sklepie allegro link poniżej:
      https://allegro.pl/uzytkownik/Jgcentrum
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v