Krzyszt0f

Kupno prasy

Polecane posty

Krzyszt0f    4

Witam mam zamiar kupić prasę 1901 vicona. Chciałem sam rotor i siatka ale trafiła się z siatką i rotorem i z nożami ale noże są wyciągnięte i teraz moje pytanie czy 100km ciągnik da radę z tym rotorem bez noży bo podobno się różnią rotory w prasach z nożami i bez? Czyli czy jeśli bym się na nią zdecydował i wyjął noże to czy 100koni da radę słoma i czasem siano bele głównie 120 czasem 150 będą 

image.jpeg

Edytowano przez Krzyszt0f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plati    105

Jak nie ma noży to da bez problemu radę. Z nożami też powinien. 

 

Jak nie masz noży to przecież będzie lżej. Ja nie mam wyłożonych noży i działa bez problemu A rotor służy jako podajnik do komory

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzyszt0f    4

No przesiadam się z sipmy więc dlatego ten rotor mnie przeraził i zastanawiałem się ale jeśli da radę to mogę brać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 godziny temu, Krzyszt0f napisał:

Witam mam zamiar kupić prasę 1901 vicona. Chciałem sam rotor i siatka ale trafiła się z siatką i rotorem i z nożami ale noże są wyciągnięte i teraz moje pytanie czy 100km ciągnik da radę z tym rotorem bez noży bo podobno się różnią rotory w prasach z nożami i bez? Czyli czy jeśli bym się na nią zdecydował i wyjął noże to czy 100koni da radę słoma i czasem siano bele głównie 120 czasem 150 będą 

image.jpeg

Z rotorem bez noży prasowalem trochę ciągnikiem 85 koni.. normalnie się prasowalo. Nie ciężko. Rotor zbyt wiele mocy nie potrzebuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robert452    2

105 koni daje rade 15km/h w słomie , 1901vicon bez noży 

Edytowano przez Robert452

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Zwróć uwagę że prasy z nożami są zdecydowanie bardziej wyeksploatowane niż bez noży 


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj