Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam, ostatnie podejście do tematu, moja 203 rozrywa mi sznurek w miejscu w którym zaznaczyłem, za każdym razem przy wiązaniu, nie raz zdarzy się że jedna strona wiąże, to druga się zerwie, nie raz 2 razem, jak już wyjdzie związana jedna kostka to ucina przy 2 i trzeba on nowa przewijać. wie ktoś co może być przyczyną? wrzucam zdjęcia zamontowanego sznurka, może coś źle założyłem.

 

363102456_959018775382266_6098601086608080530_n.jpg

363096155_260015643443392_7359586211786379103_n.jpg

363081908_951944772528536_8270051027785523934_n.jpg

363076619_3513445712229544_5890067404404475795_n.jpg

image.png

Opublikowano

ucina, na ostatnim foto gdzie zaznaczyłem ucina. I trzeba na nowo sznurek przewlekać, ewentualnie mogę kupić jakiś gruby sznurek, ale nigdy nie było z tym problemu. Nawet jak 1 snopek zwiąże to następny zrywa którąś stronę w tym właśnie miejscu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez gabik
      Witam. Mam nową prasę Maschio 365 HTC. Maksymalne ciśnienie ustawione w programie to 200 barów, ale wyświetlacz pokazuje około 100. Jeśli zwiększę ciśnienie, rośnie ono przez chwilę, ale potem spada. Czy problem leży w ciągniku, czy w prasie?
    • Przez GrzesiekDo
      Witam. Zakupiłem nie dawno prase feraboli troteer 125 i owija mi 4 razy siatka i nie mam pojecia jak zmniejszyc owijanie. kupiona prasa od handlarza i nie byl w stanie wytlumaczyc jak obslugiwac sterownik.Prosiłbym o pomoc w obsludze tego sterownika


    • Przez miscigoski
      Jak przestawić czujnik od pełnej komory,aby nie piszczał na zielonym tylko na żółtym?
    • Przez Marcel2809
      Witam szukam pomocy bo wyskoczył mi błąd mot all w feraboli sprinter 165 gdy presowalem pierwszą kulkę. Okazało się że czujnik był luźny od wielkości balotów i wyskoczył błąd mot all. Pytanie czy da się sprawdzić czy sznurek dobrze chodzi nie w trakcie prasowania tylko na postoju i czy czujnik od tego ramienia powinien być w tej pozycji czy inaczej ? 
      dodam że prasa świeżo kupiona i jeszcze nią nie robiłem i jestem zielony …

    • Przez Marcel2809
      Hej! Szukam kogoś kto powiedział by mi jak co działa w sterowniku od prasy feraboli sprinter 165 jak się ustawia wielkość balota, hydraulikę jak dobrze podłączyć, co zrobić gdy mam na przykład koniec pola a nie pełną komorę jak puścić sznurek bo jestem zielony ..
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v