Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane dla Ciebie
Opublikowano
9 minut temu, malaczarna napisał:

Mój mąż jedynak bez matki jak 6 lat miał a ojciec zmarł jak 19 miał 

I nie marudzi że chciał by mieć rodzeństwo? Moja czasami tak mówi.

Opublikowano
11 minut temu, gregor1284 napisał:

Dlatego my działamy odpowiedzialnie i staramy się chronić was na każdym kroku. 

Screenshot_20231228_160120_X.jpg

Teraz jest nowy komediant, i marsiałek będzie sylwestra tvnu będzie prowadził a może to będzie jeden połączony 🤔

  • Haha 1
Opublikowano
3 minuty temu, Łolek napisał:

Teraz jest nowy komediant, i marsiałek będzie sylwestra tvnu będzie prowadził a może to będzie jeden połączony 🤔

Jest już nowy komendant? Był już peowski kandydat ale tvpis wykrył, że jest trwałe niezdolny do służby i umoczony w aferę korupcyjną czyli "swój chłop".

Opublikowano
5 minut temu, Łolek napisał:

Teraz jest nowy komediant, i marsiałek będzie sylwestra tvnu będzie prowadził a może to będzie jeden połączony 🤔

Jednak lepiej wiedzieć gdzie jest i co robi Szymczyk.

Opublikowano (edytowane)
28 minut temu, Strongman napisał:

Zem dzisiaj jeździł nowymi traktorami i je oglądał,tera krowy trzeba doić, ludzie kupują te traktory.

Można wiedzieć co masz zamiar kupić i jaka moc?

A jeszcze...Żona pozwoliła kupić?

Edytowane przez 12Pafnucy
Opublikowano
Łolek napisał:

Aja sobie Mikołaja dzisiaj zrobiłem 

Ciekawe czemu w marketach niby te same myjki tańsze niż w sklepie firmowym 

w lato kupiłem (bo sobie Pani wymyśliła) k7 do mycia tarasów elewacji itp ale słabe to. jest w porównaniu z taką stara co mam do celów rolniczych na siłę

Opublikowano
4 minuty temu, Krzysztof81 napisał:

Może będzie tam z Jarkiem ? 

 

To by była masakra bo by na ślepo napierdalał

Opublikowano
malaczarna napisał:

5 minut temu, brodziak81 napisał:

@Agrest wizyta u zawirusowanych teściów. 4 godziny wizyty a  24 🤮. Pół roku nie byłem i chyba prędko nie pojadę. Najgorzej najmłodszy 3 latek pół  chałupy zachawtował.

U mnie siostra praktykuje rożne  nalewki i wywary jak u @Qwazi dała mi kiedyś nalewkę z zielonego orzecha ze na żołądek dobra. Walnołem lufę narazie pół godziny leżę w miarę sie czuję. Chyba na drugą nóżke trza walnąć

Współczuję tylko się cieszyć że teściów nie mam. Ta z orzecha działa cuda

Przed chwilą, PRIMO napisał:

Mąż tego samego zdania czy inny ma pogląd na ten temat?😁🤪🙊

Też mówi że problem z tym ma. Jak zobaczy to robota staje. Później ma zaległości 

staje to co innego 😆😆😆😆

Opublikowano
1 godzinę temu, malaczarna napisał:

. Biust to tylko problem

Ja tam bardzo lubię ten problem.😍😍😍

46 minut temu, Łolek napisał:

To może i dla mnie coś będzie 

@soltys48@soltys48 adres znasz

 

Znam znam...... może Rafałek da się namówić 

10 minut temu, 12Pafnucy napisał:

 

A jeszcze...Żona pozwoliła kupić?

Głupie pytanie........

 

 

 

 

 

W sumie to nie ma głupich pytań 🤔

  • Confused 1
Opublikowano
malaczarna napisał:

1 godzinę temu, jacus napisał:

🤣

nigdy nie bylas w damskiej przebieralni ??? ja ze 2 tygodnie tmeu -przez pomylke oczywiscie..

ja jeszcze musze 2 lata poczekac zeby sie naogladac..plaza nudystow sie przeciez nie liczy 🤣

 

Unikam. Swoje muszę codziennie oglądać. Biust to tylko problem

umiesz tu podkręcić tych starych kawalerów po 30 na AF

  • Haha 7
Opublikowano
15 minut temu, Krzysztof81 napisał:

Może będzie tam z Jarkiem ? 

 

a to stendap był ostatnio o tej restauracji 🤫

Opublikowano
soltys48 napisał:

1 godzinę temu, malaczarna napisał:

. Biust to tylko problem

Ja tam bardzo lubię ten problem.😍😍😍

46 minut temu, Łolek napisał:

To może i dla mnie coś będzie 

@soltys48@soltys48 adres znasz

 

Znam znam...... może Rafałek da się namówić 

10 minut temu, 12Pafnucy napisał:

 

A jeszcze...Żona pozwoliła kupić?

Głupie pytanie........

 

 

 

 

 

W sumie to nie ma głupich pytań 🤔

żeby człowiek miał tylko takie problemy 😍😍😍😍

  • Like 1
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

    • Przez radekz200
      Witam zostałem wybrany do założenia nowego tematu pogody na przyszły 2026 rok 
    • Przez konteno
      Pytania ,porady , ciekawe spostrzeżenia i ogólnie  wymiana poglądów w kwesti maszyn widywanych na portalach ogłoszeniowych.
    • Przez radekz200
      w związku z wygraniem prezydentury 😛
    • Przez wjmarcia
      Witam.
      Przymierzam się do wymiany kotła CO w domu mieszkalnym na ten ekologiczny . Ofert na rynku i producentów jest wielu. Ceny w przybliżeniu też nie odbiegają od siebie. Proszę o opinie czy ktoś taki piec posiada i jak się spisuje. Z uwagi na zmieniające się ceny opału poszukuję pieca w którym spale drewno sosnowe, węgiel, bez podajnika, lub z podajnikiem pelet,  zboża, lub ekogroszek. Szukam pieca, który będzie miał jak najmniej elementów eksploatacyjnych które będę musiał wymieniać (mam na myśli jakieś przegrody ceramiczne ) i łatwego w czyszczeniu. Wymiary pieca powinny być takie aby swobodnie go załadować drewnem czy węglem przy spalaniu zasypowym. Pozdrawiam
      Piec będzie pracował grawitacyjnie w obiegu otwartym w starej instalacji w której jest około 250 litrów wody. W chwili obecnej nie rozważam zamontowania buforu.
    • Przez qwerty123
      Witam.
      Czy ktoś ma podobne odczucia jak ja? Jakość paliwa w tym roku to jest żenada. Starsze ciągniki typu c360 jak wiadomo im nie robi to różnicy ale nowsze sprzęty z elektroniką przy tej jakości paliwa i w tych warunkach najzwyczajniej nie działają. Wali po kilka błędów na raz. Winą oczywiście jest jakość paliwa nie przystosowanego do tych temperatur. Najlepsze jest to, że zazwyczaj unikam stacji nie brandowanych i tych z dala od większego ruchu ale w tym roku nie widzę żadnej różnicy. Co najgorsze tankuję zazwyczaj na Orlen, w kilku różnych punktach, w tym roku bez różnicy. Ktoś ma podobne refleksje?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v