Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane dla Ciebie
Opublikowano
9 godzin temu, jacus napisał:

Na farmie w ktora w piwnicy grasz to pewnie juz siejesz 😁

 Ci co bogiem wojowali to jak skończyli ?

Kukurydzy nie zdążył zebrać.  xD

Tak jak ty że ci mózg się zlasował, wojuj dalej.   :P Jesteś wierzący czy tylko udajesz? wątpię, inaczej miałbyś choć trochę Szacunku i pisał Bogiem z dużej litery, ale czego się po tobie spodziewać chory człowieczku.

  • Like 1
Opublikowano
2 godziny temu, Agrest napisał:

Ktoś wczoraj gdzieś napisał że została naruszona nietykalność posła Brauna przez chanukowca.

Żadnej informacji nie mogę znaleźć bo google wykreśla wszystko już w pierwszej pozycji.

Ktoś coś wie?

Filmy z ataku na posła?😜

Z tego co wczoraj mówili to on jakaś kobiete uderzył 

Opublikowano (edytowane)
1 minutę temu, 12Pafnucy napisał:

Ech z tymi zakupami przez internety...

Rozmiar zły i teraz cza latać, zwracać...ech...

Co tam kupiłeś ?? Bo jak ciuch i za duży, to zostaw, niedługo święta to po świętach będzie akurat xD 

Edytowane przez Tomasz0611
Opublikowano

Ja tekstyle raz przymierzyłem i to nie dla mnie ;) Na razie jeżdżę w jeansie z kocem kevlarowym ;) 

W tekstylach odrzuciło mnie jedno, ten latający w cały świat ochraniacz na kolanie, po co Ci ten ochraniacz jak lata sobie gdzie chce ..

1 minutę temu, 12Pafnucy napisał:

Oj nic specjalnego.

Szukał niezbyt drogich.

Tekstylne ozone.

 

Opublikowano
Przed chwilą, Tomasz0611 napisał:

A co może być skomplikowane w spodniach na motór ??

Napierdzielone warstw, zamków, a jeszcze i podpinka.

Nie dla mnie.

Ja bez kaleson w zimie chodzę bo mi ...  duszno...

Też chyba jeansy będzie trzeba...

Tylko chyba w normalnym sklepie poszukam

  • Haha 1
Opublikowano
8 minut temu, artek27 napisał:

Z tego co wczoraj mówili to on jakaś kobiete uderzył 

Członkiem w czoło chyba. Prysnął jej gaśnicą aby. 

Ciekawe co oni tam wczoraj w UE przegłosowali? Czy teraz już nawet oficjalnie nie będziemy mieli nic do powiedzenia?

  • Like 1
Opublikowano
1 minutę temu, 12Pafnucy napisał:

Napierdzielone warstw, zamków, a jeszcze i podpinka.

Ja bez kaleson w zimie chodzę bo mi ...  duszno...

Poszukaj sobie jeansów motocyklowych, jak ciepło to same wystarczą, do tych +12 spokojnie można jeździć w samych, jak chłodniej to pod spód zakładam kalesony termo i wtedy od +6 już jest ciepło.

Opublikowano
3 minuty temu, 12Pafnucy napisał:

Nie.

Za długie i za bardzo...skomplikowane są...

Słabo były opisane.

No nie dla mnie.

Nie wiem czy męskie mają ale ten wzór spodni  może być odpowiedni taki nietuzinkowy 

Screenshot_20231213_103106_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg

  • Haha 10
  • Confused 1
Opublikowano
Przed chwilą, witejus napisał:

w rozporku?

Spodnie tekstylne to spodnie + zazwyczaj 2 dodatkowe podpinki, o ile w kurtce jest to spoko i przydatne, to w spodniach raczej upierdliwe. Jak ci za ciepło to w trasie się zatrzymasz, zdejmujesz podpinkę z kurtki i jedziesz dalej, a chcąc zrobić to z spodniami musisz robić striptiz dla ubogich xD 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

    • Przez radekz200
      Witam zostałem wybrany do założenia nowego tematu pogody na przyszły 2026 rok 
    • Przez konteno
      Pytania ,porady , ciekawe spostrzeżenia i ogólnie  wymiana poglądów w kwesti maszyn widywanych na portalach ogłoszeniowych.
    • Przez radekz200
      w związku z wygraniem prezydentury 😛
    • Przez wjmarcia
      Witam.
      Przymierzam się do wymiany kotła CO w domu mieszkalnym na ten ekologiczny . Ofert na rynku i producentów jest wielu. Ceny w przybliżeniu też nie odbiegają od siebie. Proszę o opinie czy ktoś taki piec posiada i jak się spisuje. Z uwagi na zmieniające się ceny opału poszukuję pieca w którym spale drewno sosnowe, węgiel, bez podajnika, lub z podajnikiem pelet,  zboża, lub ekogroszek. Szukam pieca, który będzie miał jak najmniej elementów eksploatacyjnych które będę musiał wymieniać (mam na myśli jakieś przegrody ceramiczne ) i łatwego w czyszczeniu. Wymiary pieca powinny być takie aby swobodnie go załadować drewnem czy węglem przy spalaniu zasypowym. Pozdrawiam
      Piec będzie pracował grawitacyjnie w obiegu otwartym w starej instalacji w której jest około 250 litrów wody. W chwili obecnej nie rozważam zamontowania buforu.
    • Przez qwerty123
      Witam.
      Czy ktoś ma podobne odczucia jak ja? Jakość paliwa w tym roku to jest żenada. Starsze ciągniki typu c360 jak wiadomo im nie robi to różnicy ale nowsze sprzęty z elektroniką przy tej jakości paliwa i w tych warunkach najzwyczajniej nie działają. Wali po kilka błędów na raz. Winą oczywiście jest jakość paliwa nie przystosowanego do tych temperatur. Najlepsze jest to, że zazwyczaj unikam stacji nie brandowanych i tych z dala od większego ruchu ale w tym roku nie widzę żadnej różnicy. Co najgorsze tankuję zazwyczaj na Orlen, w kilku różnych punktach, w tym roku bez różnicy. Ktoś ma podobne refleksje?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v