Skocz do zawartości

Jaką prasę wybrać.


Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane dla Ciebie
Opublikowano

no nie wiem. wydaje mi się że nie powinien. no ale skoro tak mówisz.

Opublikowano
15 minut temu, Pafnucy napisał:

no nie wiem. wydaje mi się że nie powinien. no ale skoro tak mówisz.

Jeszcze wszystko przed tobą :) . Też nie liczyłem że może coś takiego się stać . 

Opublikowano
1 minutę temu, Kamil20151 napisał:

Jeszcze wszystko przed tobą

no lepiej nie. w tym sezonie raz śruby zerwałem, ale to po prostu zmęczenie materiału i trochę luzu na tulejkach tych bezpieczników.

Opublikowano
Przed chwilą, Pafnucy napisał:

no lepiej nie. w tym sezonie raz śruby zerwałem, ale to po prostu zmęczenie materiału i trochę luzu na tulejkach tych bezpieczników.

No ten tryb nie może mieć luzów bo inaczej często będzie je zrywać . Ale zerwane śruby to nie  jest jakaś poważna awaria. Najważniejsze że części w porównaniu do innych marek nie są drogie.

Opublikowano
1 minutę temu, Kamil20151 napisał:

w porównaniu do innych marek nie są drogie.

czy ja wiem.... swoje kosztować też potrafią.

Opublikowano
Przed chwilą, Pafnucy napisał:

czy ja wiem.... swoje kosztować też potrafią.

Ja podbieracz zrobiłem za 2500 ,jakbym miał wszystko nowe wstawiać to jakieś 4-5k przy dzisiejszych cenach.

Opublikowano

a w sumie. toż te prasy się nie psują. w kazdym bądź razie bardzo rzadko.

Opublikowano
7 godzin temu, Pafnucy napisał:

co np? takz ciekawości.

Aparat od siatki np. Znajomy mówił że w sipmie to loteria. Raz hamulec za słabo raz za mocno, siatkę ściąga na boki itd. Ale nie mówię że to jest wada maszyny tylko kwestia ustawienia. Bo wszystko zależy od operatora. U nas też początki z siatką były ciężkie bo aparat był nieużywany od nowości praktycznie.

Opublikowano
2 minuty temu, ZeTuR_7011 napisał:

Aparat od siatki np.

a z tym to faktycznie się nie popisali.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez gabik
      Witam. Mam nową prasę Maschio 365 HTC. Maksymalne ciśnienie ustawione w programie to 200 barów, ale wyświetlacz pokazuje około 100. Jeśli zwiększę ciśnienie, rośnie ono przez chwilę, ale potem spada. Czy problem leży w ciągniku, czy w prasie?
    • Przez GrzesiekDo
      Witam. Zakupiłem nie dawno prase feraboli troteer 125 i owija mi 4 razy siatka i nie mam pojecia jak zmniejszyc owijanie. kupiona prasa od handlarza i nie byl w stanie wytlumaczyc jak obslugiwac sterownik.Prosiłbym o pomoc w obsludze tego sterownika


    • Przez miscigoski
      Jak przestawić czujnik od pełnej komory,aby nie piszczał na zielonym tylko na żółtym?
    • Przez Marcel2809
      Witam szukam pomocy bo wyskoczył mi błąd mot all w feraboli sprinter 165 gdy presowalem pierwszą kulkę. Okazało się że czujnik był luźny od wielkości balotów i wyskoczył błąd mot all. Pytanie czy da się sprawdzić czy sznurek dobrze chodzi nie w trakcie prasowania tylko na postoju i czy czujnik od tego ramienia powinien być w tej pozycji czy inaczej ? 
      dodam że prasa świeżo kupiona i jeszcze nią nie robiłem i jestem zielony …

    • Przez Marcel2809
      Hej! Szukam kogoś kto powiedział by mi jak co działa w sterowniku od prasy feraboli sprinter 165 jak się ustawia wielkość balota, hydraulikę jak dobrze podłączyć, co zrobić gdy mam na przykład koniec pola a nie pełną komorę jak puścić sznurek bo jestem zielony ..
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v