ZeTuR_7011

Members
 • Ilość treści

  161
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez ZeTuR_7011

 1. Ogólnie jak się zaorze na zimę i przemrozi tą ziemię to w miarę się obsypuje. Ale jeśli chodzi o uprawę to wcześniej była masakra, Ił taki że zalepiało bieżnik i ciągnik w miejscu stał. Wcześniej jak mtzta nie było orało się zetorem 7211 na dwie skiby to noga i tak praktycznie z blokady nie schodziła, ewentualnie pożyczało się ciągnik od znajomego żeby w miarę to uprawić. Reszta już zdecydowanie lżejsza np jak ta na zdjęciu niżej. Wiadomo na piachy tego nie mam zamiaru używać ale chciałem trochę "usprawnić" uprawę.
 2. Wiatru mało było bo jak dobrze pamiętam 1 bar tylko. Ciężej miał podnieść jak ciągnąć wcześniej, teraz dwa siłowniki ma dołożone.
 3. Mam nadzieję że ten chociaż o tym nie myśli a przynajmniej do czasu aż się wymieni konia pociągowego😂
 4. Nam przy zakupie brony opuścił 1500 dorzucił jeszcze wom i cięgło, także są ludzie a ludzie.
 5. Masz dwa dołożone??? Kupiliśmy agregat aktywny +siewnik to robi się problem tylko trochę podniesie i koniec. Ciśnienie na wyjściach mierzyliśmy to 160 pokazało.
 6. Zakładał ktoś ten zestaw do swojego mtz??? Warto czy lepiej poszukać czegoś innego lub samemu skompletować??? https://allegro.pl/oferta/wspomaganie-podnosnika-tyl-mtz-belarus-13205283508
 7. 7500 cały zestaw. Chłop likwidował gospodarstwo nawet cięgło/śrubę rzymską dorzucił.
 8. ZeTuR_7011

  Rozrzutnik Warfama

  Docelowo będzie pod mtzta. Za 3200 nie było co wybrzydzać.
 9. ZeTuR_7011

  Rozrzutnik Warfama

  Nowy zabytek
 10. Po prostu nie wyczyścił po sezonie. Trzeba będzie wyciąć siatkę i sznurki
 11. Skoro pojawił się temat oleju to przy okazji zapytam, Ile wchodzi oleju do hydrauliki mtz 82???
 12. Uwaga na tego przekręta z okolic Sadkowa (Zachodniopomorskie) Zadzwoniłem wieczorem i zarezerwowałem że będę rano na 100% i mam około 300km do niego. Podał adres, g dy zostało około 100km do celu chłop około 4 godziny napisał że ogłoszenie jednak nieaktualne... Telefon wyłączył.
 13. Witam może ma ktoś na zbyciu taki katalog???
 14. Każdy może interpretować to po swojemu, zastanawia mnie jakie koszty ponosisz że zostaje Ci 50zł a może po prostu kosisz w celach charytatywnych??? Oczywiście w moich jak to uznałeś "kalkulacjach" Było wliczone paliwo + części zamienne. Od zakupu była jedna awaria i został wymieniony pas od napędu hederu. Nie brałem pod uwagę wkładu własnego jako operator fakt że generowało by to kolejne koszty, lecz mało kto bierze to pod uwagę nawet np przy hodowli bydła itd.
 15. 22 tysiące, ale po podsumowaniu sezonu zwrócił nam się.
 16. Od dwóch lat u nas jest. Około 1400 balotów zrobiłem. Prasuje też trochę "usługowo" i nikt nienarzeka. Zostało tylko dorobione centralne smarowanie. Trzeba będzie jeszcze pomyśleć nad zasłonami przed wiatrem.
 17. Ja tam złego słowa nie powiem. Jeśli ktoś bierze pod uwagę "recenzje" Gry o Plon to niech najpierw się zastanowi czy jakakolwiek maszyna tam dobrze funkcjonowała.
 18. Orientowałeś się jak z dostępem części do tej "jarmetki"??? Warfama bardziej "popularna" W okolicy nigdzie nie widziałem takiej prasy same sipmy, warfamy jd itd.
 19. Ja brałbym pod uwagę warfamę. Od dwóch lat jest u nas, około 1400 balotów już zrobiłem.
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj