dudek998

JD590 problem ze sterownikiem.

Polecane posty

dudek998    98
Jesienią wszystko było ok, a teraz nie wyświetla wielkości balota i nie działa owijanie. Nie da się też ustawić ilości owinięć. Da się tylko owinąć manualnie na wyczucie. Co może być winne?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez debrzyna
      Proszę posiadaczy tej prasy żeby policzyli ile zębów jest na kołach zębatych ,tych podwójnych /one sa zespolone/ co są na wałku wychodzącym z przekładni i czy one są jednakowe

Ps Ściągnąłem wszystkie koła i coś mi nie pasuje Przy podwójnym małym  jedno ma 18 zębów /to co podaje na góre/ drugie 17 /to co podaje na prawo/ Duże u góry ma 39 zębów ,a duże po prawej ma 40  Coś mi sie wydaje ze to jest żle Chyba powinno być tak: podwójne małe oba po 17 zębów ,a duże u góry i po prawej stronie po 40 zębów.Może to ktoś potwierdzić bo mam zamówić koła a tu takie jaja .A może tak mam być choć wątpię poco by ktoś sobie komplikował konstrukcje 
    • Przez kinzo1930
      Witam, mam problem siatka nie zostaje wciągnięta przez pasy, między przeciw nożem a obudowom gromadzi się cała siatka
    • Przez Ren1234
      Witam jestem posiadaczem prasy John Deere 550 mam taki problem otwieramy klapę a po zamknięciu klapy napinacz pasów nie chce wrócić na swoje miejsce pozostaje cały czas w górze
    • Przez Pablo87
      Witam wszystkich potrzebuję pomocy odnośnie komputera przy prasie John deere 580 (chodzi mi o ten co zabiera się do ciągnika). Chodziło by mi o opis przycisków które się na nim znajdują. Dodatkowo zamieszczam stronę na której widzać jego zdjęcie . Proszę o wyrozumiałość ponieważ jestem nowicjuszem. Z góry dzięki.
    • Przez mechanizator72
      Witam, mam problem z moją prasą. Mianowicie ma ona problem z wciąganiem słomy przez co często lubi się zapchać. Zdarza się również przy prasowaniu trawy, jednak najgorzej jest przy prasowaniu słomy jęczmiennej. Przy słomie z pszenżyta prasa zapcha się tylko czasem (co i tak nie powinno się zdarzać) a przy prasowaniu jęczmienia jest to notoryczne. Co może być przyczyną?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj