Polecane posty

ahten    178

Jeszcze domowione 500 l po 5.26, od poniedzialku ma isc sporo do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    26086
Napisano (edytowany)

Rysiek, patrz brakuje do tysiąca😁.

Przypomnij latem żebym zobaczył czy napuchnie🤭

Ostro targowałem i nic nie ugrałem. Wieczorem nowa dostawa prawdopodobnie drożej.

Baryłka głupieje dzisiaj

20220204_115257.jpg

Edytowano przez Agrest
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15476

Lotos 5.24

Lotos dynamic arktic b0 5.42

Trzeba dynamica z 500 wziąć choć bo na więcej nie mam limitu zwrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio200    3400

Porobimy zapasy to później nie będzie miał kto kupować

  • Like 1

czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2233
2 godziny temu, pedro2 napisał:

Dlaczego u nas zawsze drożej na Podlasiu w porównaniu do reszty pl 🤷

w grajewie (nie mlekpol) ktoś sprzedaje po 5.30 b0

12 minut temu, Rolnik1973 napisał:

Lotos 5.24

Lotos dynamic arktic b0 5.42

Trzeba dynamica z 500 wziąć choć bo na więcej nie mam limitu zwrotu.

oho zapas na cały rok 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2233

darmo to nawet w mordę nie dają.... takie czasy....🤷‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    8023
Napisano (edytowany)

już w domu jestem, jak nie zapomnę to zrobię zdjęcie jutro albo po niedzieli jak będę na wsi, firm nie będę wymieniał żadnych, nie chce mieć później w razie co problemów, że coś nie tak. 

Edytowano przez Uziu92
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

a nie kupuje. mam trochę zapasu, a na całe życie i tak nie nakupię.     sie za turlanie będzie więcej brało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    8023

Czy to dobra okazja na robienie zapasów tego paliwa? Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna; wczoraj państwa zrzeszone w OPEC+ podjęły decyzję o zwiększeniu wydobycia ropy naftowej w marcu o 400 tys. baryłek dziennie, co jednak zdaniem wielu analityków nie jest wystarczającym krokiem w kierunku obniżenia cen ropy naftowej na świecie. Niezbyt dobre informacje płyną także ze Stanów Zjednoczonych, bowiem Departament Energii USA poinformował o spadku zapasów ropy naftowej w tym kraju o przeszło milion baryłek, podczas gdy przewidywano ich wzrost o ponad 2 miliony. W związku z tym znacznych obniżek spowodowanych spadkami cen ropy próżno się spodziewać. Ostatnio ceny te tylko rosną; tak było chociażby wczoraj, choć podwyżki były nieznaczne. Ropa Brent osiągnęła cenę 89,47 USD, a WTI 88,26 USD za baryłkę, co sprawia, że są w okolicach tegorocznych i 7-letnich maksimów. Na zapasach raczej nie stracimy Można więc stwierdzić, że kto zrobi teraz zapasy, raczej na tym nie straci, tym bardziej, jeżeli stacje i rafinerie zechcą skorzystać podnosząc marże. Płatnicy podatku VAT zyskają tyle, że chociaż dostaną mniej zwrotu, mniej też zapłacą na stacjach; sumarycznie bez różnicy, jednak dzięki temu nie będą musieli czekać na większy zwrot; część pieniędzy zostanie w ich portfelach już przy kasach (zakładając oczywiście, że marże pozostaną na niezmienionym poziomie; jeżeli wzrosną, to płatnicy VAT będą poszkodowani). Pewne jest natomiast, że przed końcem obowiązywania obniżki podatku, czyli przed 1 lipca na pewno warto będzie zaopatrzyć się w większe zapasy…


Artykuł z sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8612
7 minut temu, Uziu92 napisał:

jeżeli wzrosną, to płatnicy VAT będą poszkodowani).

a nie płatnicy zyskają?☹️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
logan3512    140
15 minut temu, Uziu92 napisał:

Czy to dobra okazja na robienie zapasów tego paliwa? Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna; wczoraj państwa zrzeszone w OPEC+ podjęły decyzję o zwiększeniu wydobycia ropy naftowej w marcu o 400 tys. baryłek dziennie, co jednak zdaniem wielu analityków nie jest wystarczającym krokiem w kierunku obniżenia cen ropy naftowej na świecie. Niezbyt dobre informacje płyną także ze Stanów Zjednoczonych, bowiem Departament Energii USA poinformował o spadku zapasów ropy naftowej w tym kraju o przeszło milion baryłek, podczas gdy przewidywano ich wzrost o ponad 2 miliony. W związku z tym znacznych obniżek spowodowanych spadkami cen ropy próżno się spodziewać. Ostatnio ceny te tylko rosną; tak było chociażby wczoraj, choć podwyżki były nieznaczne. Ropa Brent osiągnęła cenę 89,47 USD, a WTI 88,26 USD za baryłkę, co sprawia, że są w okolicach tegorocznych i 7-letnich maksimów. Na zapasach raczej nie stracimy Można więc stwierdzić, że kto zrobi teraz zapasy, raczej na tym nie straci, tym bardziej, jeżeli stacje i rafinerie zechcą skorzystać podnosząc marże. Płatnicy podatku VAT zyskają tyle, że chociaż dostaną mniej zwrotu, mniej też zapłacą na stacjach; sumarycznie bez różnicy, jednak dzięki temu nie będą musieli czekać na większy zwrot; część pieniędzy zostanie w ich portfelach już przy kasach (zakładając oczywiście, że marże pozostaną na niezmienionym poziomie; jeżeli wzrosną, to płatnicy VAT będą poszkodowani). Pewne jest natomiast, że przed końcem obowiązywania obniżki podatku, czyli przed 1 lipca na pewno warto będzie zaopatrzyć się w większe zapasy…

 

Artykuł z sieci

 

Możesz napisać na priv która firma sprzedała ci b0 po 5.18 bo chyba muszę zamówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dastan    621

Mi cwaniak wycofał zamówienie... czeka na wyższe ceny. Zamówiłem gdzie indziej B7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkman12    25
1 godzinę temu, Agrest napisał:

Rysiek, patrz brakuje do tysiąca😁.

Przypomnij latem żebym zobaczył czy napuchnie🤭

Ostro targowałem i nic nie ugrałem. Wieczorem nowa dostawa prawdopodobnie drożej.

Baryłka głupieje dzisiaj

 

To słabo się targujesz jak Stępień nic nie chciał opuścić, było gadać to bym ciebie poczęstował moją zniżką  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    26086

Ostatnio dawał 15gr( chyba w październiku 1000l brałem) . Po obniżce vat zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo6234    80

Ja tam we wtorek potankowalem benzyne pod korek po 5,15 a olej napędowy 5,21  tys.litrow. do maja starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj