Polecane posty

soltys48    19793

2800-2900 w zależności od ilości i zdolności negocjacyjnych kupujące wyrażonych w terminie zapłaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295
Murphys napisał:

25 minut temu, superfarmer02 napisał:

No przecież ktoś musi zapłacić żeby co rok był ciągnik do wygrania... 

Ja paragon zgłosiłem to chociaż mi tym John deerem wynagrodzą zakup

po tych cenach to nawet johndeere dla nie których nie wynagrodzi podwyżki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2207
Napisano (edytowany)
28 minut temu, shiftman napisał:

W jakich cenach u was teraz zaksan po tych "przecenach". U mnie na Śląsku 2950/3000 brutto

w mlekpolu kupiłem po 2960 netto

Edytowano przez Bercik92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25713
34 minuty temu, soltys48 napisał:

Było już LOSOWANIE?

Wydało się że losują wcześniej🤭

Losowali w piątki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sokol2    141

ceny na dzis rsm32 2760, mocznik 3900, saletra 2935, korn kali 2230, polidap 3440, polifoska 8 2780, sol 2960...  chyba dzis pojade cos kupic bo nie widze juz nadzieji na " lepsze ceny "  Na pierwszą i trochę na dawke mam, ale pod QQ nie mam nic i na łąki też nic. pod każda uprawę dałem ok 40 ton obornika wiec z nawozów sztucznych wszystko dam w połowie tego co zawsze... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2207
Ja to jeszcze do nawozów dla qq i trawy się trochę wstrzymam zostało jeszcze sporo czasu i zaryzykuje. Może będzie Saletra po 2 tys albo i po 4
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1832
43 minuty temu, Sokol2 napisał:

ceny na dzis rsm32 2760, mocznik 3900, saletra 2935, korn kali 2230, polidap 3440, polifoska 8 2780, sol 2960...  chyba dzis pojade cos kupic bo nie widze juz nadzieji na " lepsze ceny "  Na pierwszą i trochę na dawke mam, ale pod QQ nie mam nic i na łąki też nic. pod każda uprawę dałem ok 40 ton obornika wiec z nawozów sztucznych wszystko dam w połowie tego co zawsze... 

Mocznik pisali już 3400 więc nie daj im się!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8526

Z cenami nawozów będzie tak jak z cenami paliw,w pierwszych dniach ceny spadły a za chwilę powoli w górę .Z vatem czy bez w górę

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzinio    325

Wczoraj sąsiad pojechał kupić nawóz to jak przeliczyłem po jego cenach teraz a po moich z listopada i grudnia to jestem 30tys do przodu! A co niektórzy się śmiali że jestem głupi że kupiłem😂😂😂🤣🤣

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3240
26 minut temu, witejus napisał:

Z cenami nawozów będzie tak jak z cenami paliw,w pierwszych dniach ceny spadły a za chwilę powoli w górę .Z vatem czy bez w górę

Tak samo z opryskami będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9969
2 godziny temu, soltys48 napisał:

2800-2900 w zależności od ilości i zdolności negocjacyjnych kupujące wyrażonych w terminie zapłaty

Znajomy był u Bełki w Wysoce, co roku nie mial problemów i brał z terminem do września, zaległości nigdy nie miał. Teraz był się pytać i termin max 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murphys    152
32 minuty temu, Zdzinio napisał:

Wczoraj sąsiad pojechał kupić nawóz to jak przeliczyłem po jego cenach teraz a po moich z listopada i grudnia to jestem 30tys do przodu! A co niektórzy się śmiali że jestem głupi że kupiłem😂😂😂🤣🤣

Ważne żeby sąsiadowi było gorzej

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur12441    125
1 minutę temu, Murphys napisał:

Ważne żeby sąsiadowi było gorzej

To samo miałem napisać. Zawiść ludzka nie zna granic. Ja bym się nie cieszył przedwcześnie bo może stanieć do kwietnia i będzie ,30 tys ale w plecy🥺 nikt z nas nie wie co będzie....

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur12441    125

Ja nie mówię żeby się łudzić albo że na pewno tak będzie. Nikt nie wie co jutro będzie a mowa za dwa miesiące... Wszystko jest możliwe przecież...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295

Ale nie którzy myślą że składy stracą na tym że nie kupią rolnicy w Polsce, rozmawiałem z jednym kierowcą, szef jego nakupił nawozów w żniwa po starych cenach i mu obojętnie czy sprzeda po 2500 saletre czy po 3500 i tak ma mega przebitkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzej23    80

Nie rozumiem takiego liczenia, że w plecy, czy do przodu. Fajne takie wybiórcze porównywanie. Przy takim rozumowaniu zawsze można wyjść na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8526
22 minuty temu, artur12441 napisał:

Wszystko jest możliwe przecież...

Ale nie zjazd cen do poziomu z listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2207
2 godziny temu, Zdzinio napisał:

Wczoraj sąsiad pojechał kupić nawóz to jak przeliczyłem po jego cenach teraz a po moich z listopada i grudnia to jestem 30tys do przodu! A co niektórzy się śmiali że jestem głupi że kupiłem😂😂😂🤣🤣

czyli udało ci się zyskać ale mogłeś też i stracić 

okoliczny skład saletra po 3150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max83Max83    60
54 minuty temu, witejus napisał:

Ale nie zjazd cen do poziomu z listopada

To po ile kupił w tym listopadzie?  Przecież wtedy już przekraczało 2000 za saletrę. Jak w sierpniu miałem 1500. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurniczek    214

Składy czeka trudny czas i muszą być czujni by ich ignorancja nie zgubiła a zakłady muszą obniżać cenę by sprzedać swój towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2207

Dzisiaj rozmawiałem z Panem ze składu i mówił że już ludzie pytają się o saletrę i pierwsi odważni kupują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj