Skocz do zawartości
same

hamulce hudrauliczne

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
same    0

ma pytanie jak zrobić hamulce hydrauliczne w przyczepie i czy to się połaci bardzo proszę o pomoc.

Petekw    3

Ja też sie przychyle do prosby kolegi. Mam Mf-a które tez ma takie wyjscie. Jesli ktoś wie jak to działa i jak zamontować to w przyczepie to prosze o info. Pozdrawiam.

Wiadomość z agroFakt.pl

asharot    175

Nie warto,za dużo roboty.

Trzeba by było zamontować cylinderki hamulcowe w piastach.

Hamulce pneumatyczne są przecież bardzo dobre.

same    0

ale mi sie wydaj że te chcamulce działaja na tej samej zasadzie co pneumatyczne tylko że zamiast tłoka pneumatycznedo jest chydrauliczny

drejsyk    0

Posiadam przyczepę na hamulce hydrauliczne, zamiast siłowników pneumatycznych, zamontowane są dwa małe siłowniki hydrauliczne,jedyną wadom tych hamulców, jest opuzniona reakcja, o jakieś 2 ,3 sekundy, przy hamowaniu, jak i na odbijaniu hamulców.

same    0

a gdyby był tam jeden siłownik to chamulce działaały by szybciej mogę prosić o jakąś fotkę tych hamulców??

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mój znajomy zamiast cylindra pneumatycznego założył cylinder od motowideł bizona, podpina pod wyjście hydrauliczne i hamuje rozdzielaczem, jedyna wada to tylko taka że jak ciągnik ma jedno wyjście hydrauliczne to trzeba przepinać do kiprowania, no i podczas jazdy trzeba dodatkowa operować rozdzielaczem.

same    0

mój traktor to same laser 90 i on ma takie wyjście do hamulców hydraulicznych to jest połączone z pedałem hamulca tylko nie wiem jak to wygląda w przyczepie

Renault85-15TX    167

Zamierzam zrobić też hamulce hydrauliczne w przyczepie ale nie wiem zbytnio jak to wygląda i wgl. co będzie mi potrzebne. Jeśli ktoś z was trochę się na tym zna niech podeśle jakieś fotki jak to wygląda lub niech chociaż powie co muszę kupić żeby zrobić takie hamulce. Z góry dzięki :) .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się