marcin1993

Belarus 820 vs farmtrac 680

Polecane posty

marcin1993    0

Witam planuję zakup ciągnika , ciągnik musi być nowy, ma służyć do rozsiewacza i opryskiwacza co byście wybrali Belarus 820 vs farmtrac 680? Z góry dzięki za odpowiedzi.

3 godziny temu, marcin1993 napisał:

Witam planuję zakup ciągnika , ciągnik musi być nowy, ma służyć do rozsiewacza i opryskiwacza co byście wybrali Belarus 820 vs farmtrac 680? Z góry dzięki za odpowiedzi.

farmtrac

Wiadomość z agroFakt.pl

sylwek23111    187

Jak farmtrac to tylko z silnikiem Perkinsa, bo ten marki farmtrac dopóki nie osiągnie 2000 obrotów strasznie jest zamulony. Brat właśnie taki jeździł i mówił że 60-siątka lepiej się zbiera.

bergman31    489

Bo Farmtrac 680 z silnikiem własnej produkcji, osiąga moc maksymalną przy 2000obr/min. Natomiast maksymalny moment obrotowy już przy 1400obr/min. 

Już widzę jak się 60tka lepiej zbiera jak ma moment obrotowy o ponad połowę mniejszy. Głośniejsza napewno jest🤣

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Ceres96
      Witam stoję przed wyborom ciągnika na gospodarstwo, który w przyszłości współpracował by z przyczepa nie za duża przyczepa zbierająca. Co l3piej wybrać 6155m czy t7.165s? Cena przmawia na korzyść niebieskiego, wykonanie pod względem stylistycznym na korzyść zielonego 
    • Przez Toktok
      Witam
      Czy kupię jakiś nowy traktorek do 60 tys z turem, przyczepką i kosiarką? Pracował będzie na ok 1h plantacji choinek w doniczkach i przy drobnych na działce. 

• Przez Damianzg
      Witam, zastanawiam się nad zakupem ciągnika Fastrac Serii 21xx, dokładnie znalazłem na ogłoszeniu model 2115 oraz 2135. Interesuje mnie opinia użytkowników ciągników JCB oraz chciał bym poznać jakie te ciągniki mają spalanie w trasie. Ciągnik miał by pracować w transporcie z przyczepą 10T oraz lawetą (łącznie około 250km miesięcznie) Dodatkowo na gospodarstwie ciągnik miał by pracować z opryskiwaczem, rozsiewaczem do nawozów oraz z kosiarką i rozrzutnikiem obornika (30 ha pola ornego + 10 ha łąk, 30szt bydła opasowego) Ciągniki przykuły moją uwagę tym, że rozwijają sporo wyższą prędkość od reszty ciągników o podobnej mocy. A wiadomo, że w dzisiejszych czasach czas jest na wagę złota
      Dotychczas pracowałem na ciągniku Fortschritt zt303 z silnikiem Andoria ale pasuje w końcu wymienić go na coś lepszego i bardziej komfortowego.
    • Przez Radan
      Witam.
      Potrzebuję porady.
      Muszę kupić ciągnik w przedziale 150 - 200KM. Praca w transporcie więc raczej lekka.
      Do wyboru mam:
      DF L710 2011r
      MF 7616 D6 2014r
      Claas 840 2012r
      Nie skupiajcie się na rozbieżności mocy. Wszystkie mają po 6000 - 6500 MTH. Który byście wybrali i dlaczego? Interesuje mnie sprawa bezawaryjności. 
    • Przez donaldo82
      Dzień dobry. Poszukuję ciągnika do transportu ( ładunek max.15 ton ) - zasięg cała polska... Ma to być ciągnik, który będzie pracował przez ok miesiąc czasu więc nowy ciągnik odpada. Budżet mam max 150 netto. Ciągnik musi być przede wszystkim oszczędny, wygodny i osiągać Vmax min. 50km/h. ( zapotrzebowanie mocy min 140KM ). Mam wysłużonego Fastrac-a 155 i czas już na inny. Najlepiej nie JCB bo myślę o wynajęciu takiego ciągnika do innych prac również w polu w innych okresach roku.
      Cały czas mi chodzi po głowie Case CVX 170 bo na takim pracowałem i świetnie sobie radził w transporcie. Jeśli macie jakieś inne propozycje to bardzo proszę o podpowiedź. Pozdrawiam
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj