Bartek1984

Case mxu 115

Polecane posty

Bartek1984    0

Witam potrzebuje porady, kupiłem case mxu 115 z 2005 r i zauważyłem że z biegu H przy ruszaniu do przodu lub cofaniu potrafi wybić na N i nie ruszy. W czym może być problem. Oleje filtry po wymianie. Bardzo proszę o pomoc bo już się zaczynam martwić że to koniec skrzyni. 

Wiadomość z agroFakt.pl

Dawid1146    6

Sprawdź czujnik przy pedale sprzęgła może trzeba wyregulować najlepiej byłoby odczytać błędy i w menu hh sprawdzić ustawienie pedału sprzęgła 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez kaktus1996
      Witam poszukuję dobrego serwisu bądź mechanika do ciągnika case na Podkarpaciu. No i wiadomo zależy mi żeby było jak najtaniej bo z tego co wiem autoryzowany serwis z Jasionki za sam dojazd do mnie wziąłby 650 zł. liczę na pomoc. Pozdrawiam.
    • Przez jurus144
      WItam wszystkicj jestem nowym posiadaczem ihc 844 78 rok 4x4.
      Facet od którego kupiłem mowił ze robił w nim remnt i ze jest na dotarciu w domu po paru pracach polowych podłączylem zegar cisnieia oleju na stałe i po kazało na rozgrzanym oleju na obrotach 0.3 bara a na gaz max opór 2.5 bara.....
      Co tam mogło sie stac czy zle cos złozył??
      Moze pompa olejowa?
       Mógłby mi ktos powiedziec co zrobic z tym fantem traktor jako tako ma moc nie dymi ładnie pracuje
    • Przez maciek916
      mam taki problem wałek wom szarpie przy włączaniu  nie uruchamia się płynie czego możne być przyczyna dodam ze cewka jest nowa
    • Przez GregorP
      Witam Wszystkich. Czy warto rozglądać się za Case 5120-50 powyżej 10000-15000 mth?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj