Łukasz5252

Problem z kierunkowskazami

Polecane posty

Łukasz5252    0

WITAM

Mam problem z kierunkowskazami w Ursus c 330. Otóż prawy kierunkowskaz wogóle nie działa a lewy kierunkowas działa tylko na błotniku a z tyłu już nie. Myślałem z początku że wina jest po stronie przerywacza ale sprawdzałem i przerywacz nie jest problemem w tym wypadku. 

 

Gdzie może leżeć problem? Co miałbym sprawdzić i jak się za to zabrać?

 

PS. Instalacja jest oryginalna od nowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łukasz5252    0

Traktor ma 39 lat ale nigdy nie było z instalacją jako takiego problemu. Jedynie końcówki jak się urwały/ułamały to wymieniałem i działało normalnie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luki995    88

Właśnie może nie ma masy. Stara instalacja to mogło coś nie łączyć. U mnie w ciapku też tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Cxx
      Potrzebuję zdjęcie instalacji elektrycznej od przekaźników. case cx 90 rok 1999/2000
    • Przez Polski_czlowiek
      Jak naładuje akumulatory to padają następnego dnia albo w ten sam dzień
      Alternator chyba ładuje 
      Ursus c360 
    • Przez Gabrys05
      Cześć!
      Mam następujący problem. Ursus C 330 nie chce odpalać z przełącznika świec. Przekręcając go grzeje sie kabel od stacyjki do rozrusznika i zaczyna sie topic po kilku probach. Alternator sie nie rusza. Ostatnio stopilo przelacznik swiec i kabel od rozrusznika do stacyjki i  od stacyjki do przełącznika świec. Wymienilismy stacyjkę, bendiks z rozrusznika, przelącznik świec i stopione kabel i bez rezulatatu.
      Z góry dzięki!
      Pozdrawiam!
    • Przez ffox
      Witam,
       
      Planuję zmodyfikować nieco instalację w moim Ursusie C-330. Otóż chcę założyć rozrusznik szybkoobrotowy oraz alternator. Zmieniony byłby też akumulator. Jaki akumulator wystarcza do takiego rozrusznika? Czy to może być taki, jak w samochodach osobowych 55-65 Ah? A może potrzebny jest większy?
    • Przez PatrykDawid
      Macie jakoś osłonięte kable pod licznikami w C330? Porozwalane na wierzchu wyglądają trochę nieestetycznie 😅
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj