Polecane posty

celeron59    0

Witam wczoraj miałem problem ze sprzęgłem tz jadąc na 1 po wciśnięciu pedala sprzęgła ciągnik dalej jakiś czas ciągnie biegi tez wchodzą raz z lżejszym oporem raz wogole nie można włączyć. Dodam ze zima zapalała się kontrolka zapchanego filtra ciągnik pracuje z turem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

Ale kontrolka ci się nie zapalała. Zrobić pomiary ciśnień odpowietrzyć sprzęgło wymienić filtry wymienić pompkę sprawdzić wysprzęgnik wymienić pompę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celeron59    0
13 minut temu, sznajdik napisał:

Ale kontrolka ci się nie zapalała. Zrobić pomiary ciśnień odpowietrzyć sprzęgło wymienić filtry wymienić pompkę sprawdzić wysprzęgnik wymienić pompę

Kontrolka zapchanego filtra zapalała się zima teraz juz nie. Wciskając odpowietrznik sprzegla olej powoli splywa przy skrzyni odpowietrznik gdy wcisnę to leci olej pod ciśnieniem. Dodam jeszcze ze podnośnik pracuje prawidłowo jedynie po dobrym juz rozgrzaniu spwspomaganie gorzej działa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

O kontrolce pisałem do kolegi wyżej. A ty masz zrobić pomiary albo przynajmniej odpowietrzyć sprzęgło robi się to na podwyższonych obrotach sprawdzić czy suchy wysprzegnik itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

bez przesady aby kazać mu mierzyć ciśnienie na zasilaniu sprzęgła gdzie 1.5 bara ma być. Leci olej z odpowietrznika więc temat nie wart drążenia. 

Możesz odkręcić dekiel pod sprzęgłem i sprawdzić czy wysprzeglik chodzi. Pewny nie jestem ale skok koło 1-1.5cm ma mieć.

No i pedał sprzęgła można trochę podnieść 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
    • Przez Kawid
      Witam mam problem z dynashift w MF 3075 ponieważ sam przełącza tryby A, B ,C ,D podczas jazdy lecz gdy włączam światła wszystko się uspokaja
    • Przez Ajaa
      Witam mam pytanie podejdzie mi silnik z Massey Ferguson 690t do Massey Ferguson 3065?
    • Przez Szym_on
      Witam mam pytanie odnośnie rewersu ponieważ ciągnik po zdjęciu pokrywy i odblokowaniu biegów i ponownym założeniem pokrywy przestał się przełączać z A na B jak ręcznie wepchnąć siłowniczek to bez problemu jest przełączony i bezproblemowo załącza sią na biegi A a chcieć przełączyć na biegi b to jakby lekko wajcha jest zapierana i  co nie pozwala przełączyć siłownika na biegi B  Gdzie może być przyczyna ? może ktoś by mógł podpowiedzieć .
    • Przez Diabel1
      Witam mam problem ze sprzęgłem w moim maseyu. Jak się olej zrobi ciepły sprzęgło zaczyna nierówno brać to znaczy na wolnych obrotach robi się problem z ruszeniem. Zdarza się że pedał sorzęgła zwolnisz a ciągnik nadal stoi.Słabnie taż wspomaganie. Myślałem że to pompa,wymieniłem pompe, filtry , olej , i było troszke lepiej przez dwa dni i sytuacia wróciła.prosze o jakieś rady , wskazówki co robić.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj