Amigo25

Luz zaworowy Case 4230

Polecane posty

Amigo25    0

Witam聽馃檪

Wie kto艣 jaki luz zaworowy ustawi膰 w Case 4230 ? Silnik nie posiada turbo聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Amigo25    0

Kurcze nie spodziewa艂em si臋 takiej szybkiej odpowiedzi za co wielkie dzi臋ki. Nie widzia艂em 偶e 4230 ma ten sam luz co聽745XL

Ok jest podane 0,3 ale nie wiem czy to na ss膮cym czy dolotowym

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

  • Podobna zawarto艣膰

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka pro艣b臋 chce kupi膰 case mx 135 to m贸j pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwr贸ci膰 uwag臋 w tym ci膮gniku je偶eli kto艣 wie co艣 na temat tego ci膮gnika to prosz臋 o wasze rady dzi臋ki i pzdr.
    • Przez johny
      Witam czy mia艂 kto艣 z was styczno艣膰 z ci膮gnikami tej serii JX a szczeg贸lnie chodzi mi o JX 90 a jak wia艂 to jaka艣 opinia jak wygl膮da itd >??
    • Przez messot
      Witam
      Pacjent bli藕niaczo podobny do case mx聽
      Przy zmianie z 3 na 4 po艂biegu delikatnie przydusza silnik i tak samo z 2 na 1
      z 1na 2 ok聽
      Z 2 na 3 ok
      Z 3 na 2 ok
      Ci艣nienia posprawdzane po 19 na ka偶dym po艂biegu
      Cewki podmienione z innego ci膮gnika聽
      Obserwacje przy zmianie z 2 na 1 na drugim koszu ci艣nienie spada do ok 15b na u艂amek sekundy i dopiero spada liniowo
      Na pierwszym koszu narasta liniowo聽
    • Przez agromichu
      Case 4220 podno艣nik nie opada pod obci膮偶eniem. Dodatkowo d藕wignia od wysoko艣ci opadania podno艣nika (ta do p艂uga) tylko podno艣ni艂a i opuszcza艂a. Ostatnio tata jej u偶ywa艂 i zacz膮艂 ca艂y ci膮gnik dr偶e膰 i koniec ko艅c贸w co艣 si臋 zrobi艂o tak, 偶e teraz nawet podno艣nik nie chce opa艣膰 pod obci膮偶eniem. Nie wiem czy to ma znaczenie ale przy uchwycie ci臋gna centralnego od podno艣nika wychodzi jaki艣 bolec i jest na wierzchu. Gdzie szuka膰 przyczyny? Co to mo偶e by膰? Prosz臋 o pomoc.
    • Przez ProstyRolnikZPodlasia
      witam obja艣ni mi kto艣 od czego s膮 wszystkie pokr臋t艂a ehr w case mx 135? z g贸ry dzi臋kuj臋
×
×
  • Utw贸rz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikacj臋
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj