KacperSzalast

Uprawa Straczkowa SELADERA

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
krzychu1990    7

Mieliśmy ja w tym roku. Nasiona z lepszego źródła były zanieszcyszczone tylko facelia więc problemu z innymi chwastami nie było ( w przeciwieństwie do tych kupowanych z różnych bazarów itp). Przeznaczona do koszenia i wypasania na zielono dała na słabszej ziemi 2 a na lepszej 3 pokosy. Brak nawożenia stanowisko po kukurydzy na kiszonke

Wiadomość z agroFakt.pl

karbex    36

Na temat seradeli jest już obszerny temat i jest tam chyba już wszystko opisane.

Pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez krecikuryn
      Otwieram temat bo nie znalazłem konkretnych i aktualnych informacji w tym temacie. Planuje spróbować zasiać groch tarchalska i mam pytanie do kogoś kto ma troche doświadczenia: ile wysiewa sie na ha , czym najlepiej zaprawić, jakie herbicyby, fungicydy terminy?? prosze o pomoc
    • Przez marcin330
      Witam.
      Chciał bym się dowiedzieć jakim opryskiem mam opryskać fasolę dokładnie oprysk miał by wziąśc wszystkie chwasty 2 liścienne. Większość oprysków wycofano ale może są już jakieś inne
      Pomóżcie bo nie chce mi się dziabać 2 ha
    • Przez Dawidekk
      Witam w tamtym roku posiałem łubin biały na powierzchni 1h lecz nie stosowałem żadnych oprsyków, także cały plon z powodu suszy oraz zachwaszczenia poszedł pod rozdrabniacz.
      W tym roku planuje posiać również 1h łubinu białego, oraz 1h grochu 
      Jakie opryski można stosować na chwasty dwuliścienne w tych uprawach, przedwschodowe oraz powschodowe 
      Słyszałem że można pryskac 2 dni po zasiewie roundup 360 plus w ilości 2,5 litra/h Co o tym sądzicie stosował już ktoś taki oprysk ? 
      W planach mam własnie zastosowac roundap bądź stomp aqua 455 cs lecz cena jest nieporuwywalna na korzyśc roundapu . 
      Co myślicie o tych opryskach ? 
      A wy czym pryskacie i w jakich dawkach
    • Przez Dawidekk
      Witam w tamtym roku posiałem łubin biały na powierzchni 1h lecz nie stosowałem żadnych oprsyków, także cały plon z powodu suszy oraz zachwaszczenia poszedł pod rozdrabniacz.
      W tym roku planuje posiać również 1h łubinu białego, oraz 1h grochu 
      Jakie opryski można stosować na chwasty dwuliścienne w tych uprawach, przedwschodowe oraz powschodowe 
      Słyszałem że można pryskac 2 dni po zasiewie roundup 360 plus w ilości 2,5 litra/h Co o tym sądzicie stosował już ktoś taki oprysk ? 
      W planach mam własnie zastosowac roundap bądź stomp aqua 455 cs lecz cena jest nieporuwywalna na korzyśc roundapu . 
      Co myślicie o tych opryskach ? 
      A wy czym pryskacie i w jakich dawkach
    • Przez Jasio88
      Znacie kogoś kto ma na sprzedaż materiał siewny Grochu Włoskiego (ciecierzycy) nie desykowane od sprawdzonego plantatora?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj