Gość

Ceny bydła 2021

Polecane posty

donweter1989    2932
4 godziny temu, HF86 napisał:

luniesie zestawy załadowane fest pojechały. dawno ich nie widziałem. 

handluje ktoś jeszcze  z lunieskimi ?

Oj handlują handlują. Na północy kujawsko pomorskiego biorą cały czas. Co prawda nie tyle co kiedyś, ale zawsze wracają tym swoim wagonem załadowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    3008
6 godzin temu, soltys48 napisał:

Może i ochuyałem nie wiem nie mnie to oceniać. Mogę za to ocenić twoje dawne teorie dotyczące tuczu bydła

Niby jakie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    3008

Synku żadnych mądrości nie było.... Wiec daruj sobie te wysiłki...dymaj sobie kogo tam chcesz i się chwal że dobrze płacisz 😜

Mnie to śmieszy jak taki sam siebie chwali.. 😁

To domena drobnych cwaniaczkow.... Ten co płaci to nie za***rdala na drugi koniec Polski po cieluny... 😜

Edytowano przez Bogdan_ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cybulek17    1910
26 minut temu, donweter1989 napisał:

Oj handlują handlują. Na północy kujawsko pomorskiego biorą cały czas. Co prawda nie tyle co kiedyś, ale zawsze wracają tym swoim wagonem załadowani.

Klonowski nagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer787    7

wczoraj sprzedalem jałówki 11 zł kg.średnia waga 550 .wazone na mojej wadze odebrał okoliczny idbiorca.lubelskie .byczki wycenione po 12.5 mm.czekają na lepszą cene.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal014d    142
33 minuty temu, farmer787 napisał:

wczoraj sprzedalem jałówki 11 zł kg.średnia waga 550 .wazone na mojej wadze odebrał okoliczny idbiorca.lubelskie .byczki wycenione po 12.5 mm.czekają na lepszą cene.

Jeśli maja wiek to ja bym za ta cene sprzedawał. U mnie wczoraj za 2ładne mm 11brutto na żywą dawali. Macie może jakieś opinie o skupie bydla MILANOWSCY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roman099    22
17 minut temu, Michal014d napisał:

Jeśli maja wiek to ja bym za ta cene sprzedawał. U mnie wczoraj za 2ładne mm 11brutto na żywą dawali. Macie może jakieś opinie o skupie bydla MILANOWSCY?

To milanowcy taką cenę dawali? Ja z nimi miałem kilka razy styczność to wszystko ok tylko słabo płacą i długo trzeba czekać na kase 3-4 tygodnie. Ja sprzedaje do skupu Pernach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal014d    142
6 minut temu, roman099 napisał:

To milanowcy taką cenę dawali? Ja z nimi miałem kilka razy styczność to wszystko ok tylko słabo płacą i długo trzeba czekać na kase 3-4 tygodnie. Ja sprzedaje do skupu Pernach.

Nie oni mieli juz dziś byc wcześnie rano ale auto zamarzło i po południu dopiero może przyjedzie.. a te 11zl to dawala skupAnna bydła "Anna" z Orli. A i jeszcze może wiesz czy odrazu wszystkie papiery wypelnia i daje fakture czy dopiero poczta? Bo z ta anna to wszystko na miejscu i mam od razu fakturę a z milanowskimi to chyba poczta dopiero co mi średnio pasuje na gębę oddawac...

Edytowano przez Michal014d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robkos75    14
42 minuty temu, Michal014d napisał:

Nie oni mieli juz dziś byc wcześnie rano ale auto zamarzło i po południu dopiero może przyjedzie.. a te 11zl to dawala skupAnna bydła "Anna" z Orli. A i jeszcze może wiesz czy odrazu wszystkie papiery wypelnia i daje fakture czy dopiero poczta? Bo z ta anna to wszystko na miejscu i mam od razu fakturę a z milanowskimi to chyba poczta dopiero co mi średnio pasuje na gębę oddawac...

Milanowscy  w porządku tylko cenę mają  tak średnio  sobie .Papiery  od ręki piszą.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez181    197
cieplym3 napisał:

Pojechały 4 hfy i 2 mm po 10.6 netto, średnio 800 kg

Cena elegancka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

wrócą, wrócą. euro do 6 skoczy to i ponad 20 będzie 😂😂

1 godzinę temu, roman099 napisał:

To milanowcy taką cenę dawali? Ja z nimi miałem kilka razy styczność to wszystko ok tylko słabo płacą i długo trzeba czekać na kase 3-4 tygodnie. Ja sprzedaje do skupu Pernach.

tam podobno jakiś Artur skupuje. wiesz coś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieplym3    72
30 minut temu, gomez181 napisał:

Cena elegancka

Wydaje mi się, że jak na teraz to ok, tym bardziej, że spadły na zakładzie o 20 gr i przyszły tydzień kolejne 20, cenę z przed 2 tyg dostałem, waga pewną bo ogólna, co po nowym roku nie wiadomo a kajtki już 23 msc mialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojt3p    0
16 godzin temu, patrystyka napisał:

polecacie eurofala na budynek gdzie nie ma stropu pod byczki ?

Właśnie kończę stawiać coś takiego. Jak dla  mnie blacha się nie nadaje. 

20211129_130555.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cybulek17    1910

I eurofala i blacha się skrapla.  Blacha z filcem albo natrysk z piany , dla bogatszych płyta warstwowa 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikidaniel    227
19 godzin temu, Cybulek17 napisał:

Boss  z pomorskiej ubojni radził trzymać w miarę możliwości 

A ten sobie pod górkę robi czy co? Zarabia się na panice a nie uspakaja nastrojów, chyba że ma się w tym interes.

  • Like 1

C328, U-912, R 103-54, Ares 710, Ares 630, Axion 850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrystyka    6
11 minut temu, Cybulek17 napisał:

I eurofala i blacha się skrapla.  Blacha z filcem albo natrysk z piany , dla bogatszych płyta warstwowa 

jak para to ten filc może odpaść i się skraplać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojt3p    0
32 minuty temu, Cybulek17 napisał:

I eurofala i blacha się skrapla.  Blacha z filcem albo natrysk z piany , dla bogatszych płyta warstwowa 

Natrysk to koszt około 60 zł płyta zaczyna się od 140. Z blachy się leje . Z eurofali może i kapie Ale tylko przy złej pogodzie i ma dużo dłuższa żywotność bo nie rdzewieje. Ogólnie nie ma porównania.  A Byk to nie Prosiak. Takie moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusjan    248

My mieliśmy eurofalę dwa lata, przeszedł grad i wszystko do wyrzucenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2511
wojt3p napisał:

32 minuty temu, Cybulek17 napisał:

I eurofala i blacha się skrapla.  Blacha z filcem albo natrysk z piany , dla bogatszych płyta warstwowa 

Natrysk to koszt około 60 zł płyta zaczyna się od 140. Z blachy się leje . Z eurofali może i kapie Ale tylko przy złej pogodzie i ma dużo dłuższa żywotność bo nie rdzewieje. Ogólnie nie ma porównania.  A Byk to nie Prosiak. Takie moje zdanie.

Ja mam blachę i jest kilka dni w roku co delikatnie kapie ale nic się nie leje i nie rdzewieje. Podstawa to dobra wentylacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj