Theprzemo205

Upadły cyklop

Polecane posty

Theprzemo205    24
Witam wszystkich. Mam zamiar kupić cyklop. Jest to okazyjna cena ale stan maszyny jest zły. Wzrokowo konstrukcja jest ok. tylko problem tkwi w tym że jest całkowicie padnięty. Nie podnosi, nie obkręca się. Pompa niby się kręci (słychać że pracuje) Nie miałem doczynienia nigdy z taką maszyna. Od czego zacząć w szukaniu przyczyny?

jaco512    109

Sprawdź jaki olej jest w zbiorniku, przydałoby się zmierzyć manometrem ciśnienie w układzie

Wiadomość z agroFakt.pl

Theprzemo205    24

Jak zmierzyć te ciśnienie? Wgl muszę kupić manometr. Olej był ładny - jak nowy. Olej coś zaciągała pompa bo z pod rurki przy rozdzielaczu coś tam ciekło.

ma123    10

jaki to wogóle cyklop jest to prosta konstrukcja pompa rozdzielacze i silowniki połączone węzami sprawdzaj doplyw ciśnienia najpierw do rozdzielacza a potem do silownikow jak bedzie się obracał wtedy mozna zmierzyć cisnienie chyba że pompa padnieta to nie ruszy z miejsca

Theprzemo205    24

Cyklop polski na pewno. Bardzo stary jest bo jeszcze z półokrągłą przeciwaga. Jak się mierzy te ciśnienie? Nigdy tego nie robiłem.

mkkk    10

jak padnięty -nie kupuj.koszty remontu są spore. szukaj dalej.

• Like 2

tomek2201    47

https://www.olx.pl/oferta/unhz-500-ladowacz-cyklop-CID757-IDCPgfB.html

taki mam do sprzedania jak coś. cena do negocjacji. sprawny

Piotruniu25    2225

Filtry mogą być zabrudzone i efekt będzie podobny albo kostka przykręcona na przodzie ramy zatka.😉

sznajdik    308

Ja mam całego na części jak coś trzeba wal śmiało da się wyjąć mój też z połokrągłą dupką był

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Krzysiek_case
      Witam! Czy kogoś uszczelniał rozdzielacz w cyklopie czeskim, mam pytanie czy ta "głowica" jest demontowana i czy są tam jakieś uszczelniacze ? Zdjecie w linku https://zapodaj.net/84bd5c6a6e4b3.jpg.html
    • Przez PatrykSA14
      Cześć, mam problem z rozdzielaczem w cyklopie t214, jedynie co mogę zrobić to rozłożyć łapy, złożyć już nie, reszta dźwigien nie reaguje zupełnie. Nadmienię, że zaczęło się tak od momentu wymiany uszczelnień na przegubie głównym, wymianie oleju (80l) oraz wymianie jednego kołpaka (dźwigni przy rozdzielaczu). Przed wymianami rozdzielacz reagował, jak należy. Może ktoś z forumowiczów spotkał się z tym problemem oraz będzie skłonny pomoc. Z góry dzięki 😁
    • Przez mariusz031992
      Witam serdecznie. Chciałbym zbudować łyżkę podsiębierną do ładowacza troll. Niestety brak mi wizji wymiarów samej łyżki jak i mocowań czy też tej "przekładni" pod siłownik. Macie może jakieś rysunki techniczne (nawet i odręczne) czy też  może podacie wymiary wszystkich elementów? https://www.youtube.com/embed/ZOfuYrYxVJI 
    • Przez mich89
      Co może być przyczyną że pół ladowacza działa pół nie? Pompy podają olej, rozdzielacz który odpowiada za pół funkcji po regeneracji, w zbiorniku robi się piana? Wcześniej wszystko działało ok, teraz lipa, czyżby woda do oleju się dostała? 
    • Przez Krzysiek_case
      Witam. Od jakiegoś czasu główny siłownik od podnoszenia zaczoł szarpać przy opuszczaniu, przy podnoszeniu idze ładnie do góry zaś przy opuszczaniu szarpie jakby zamykało i otwierało przepływ oleju. Ktoś wie co to może być?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj