poderwa

john deere 2054

Polecane posty

poderwa    5

Witam.Może podpowiedzieć ktoś jak rozebrać wariator młocarni w kombajnie john deere 2054,w celu uszczelniania wycieku oleju.

poderwa    5

Komplet naprawczy niby taki sam.

51 minut temu, AndrzejRo napisał:

jak taki sam jak w 1075 to bardzo proste

Komplet naprawczy niby taki sam.

Wiadomość z agroFakt.pl

AndrzejRo    67

ja to dopasowałem jakiegoś oringa i chodzi już 4 lata a ten naprawczy to jednego sezonu nie zdzierżył

peugeot    91

Jeżeli będzie zbyt duży luz na frezie , to może być problem . Zwróć na to uwagę .

rex15    136

W claasie dominatorze 98 idzie samemu uszczelnic wariator, czy trudna sprawa?

Edytowano przez rex15

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Marcins1315
      Witam 
      Mam problem z wariatorem jazdy ponieważ podczas pracy „skacze „ góra dół , co może być powodem ?

• Przez Szczepan00
      Witam
      Mam problem z prasą John Deere 590 . Prasa nie może wystartować prubóje wciągać ale mieli rotor rdzeń się nie kreci i dusi ciągnik co ma 130hp . Nie wiem co jej dolega wszystko się kręci tak jak powinno łańcuchy ok . Na wiosnę miałem podobny problem że miała ciężko wystartować i okazało się że łożysko na rotorze ale teraz wgl nie startuje . Stało to się nagle zbolowałem 30 bali zrobiłem ostatniego ruszam do przodu trochę wciągnęło i dusi ciągnik 
    • Przez Marcins1315
      Dzien dobry 
      Przymierzam się do zakupu John Deere 1075 z 1987r silnik 150 km z Turbo , kosa 420cm . Kombajn naprawdę mi się spodobał ładny zadbany rura czysta tylko meczy mnie jeden temat - właściciel kosił nim rocznie ok 70 h i mówi iż 1 l oleju dolewal, jak na to patrzycie ??? Co myśleć ? 
      dodam iż jak kombajn chodził młocarnie wszytsko załączone to nie zauważyłem by jakoś kopcił może dlatego iż nie był rozgrzany 
      sinik suchy , ładny 

proszę o pomoc
    • Przez Rafal1367
      Witam , w pierwszej kolejności chciałbym się przywitać jako nowy użytkownik 
      Dzien dobry 
      Przymierzam się do zakupu John Deere 1075 z 1987r silnik 150 km z Turbo , kosa 420cm . Kombajn naprawdę mi się spodobał ładny zadbany rura tylko meczy mnie jeden temat - właściciel kosił nim rocznie ok 70 h i mówi iż 1 l oleju dolewal, jak na to patrzycie ??? Co myśleć ? 
      dodam iż jak kombajn chodził młocarnie wszytsko załączone to nie zauważyłem by jakoś kopcił może dlatego iż nie był rozgrzany 
      sinik suchy , ładny 

proszę o pomoc 
    • Przez DoominikJD
      Witam!! Zauważyłem na polu, że cieknie mi olej spod kabiny. Na warsztacie przechyliłem kabinę na bok, ujrzałem wyciek z prawej strony w okolicach pokrywy od wodzików zmiany biegów. Co zrobić aby dojrzeć przyczynę wycieku oleju? Wyciek jest dosyć mocny, bo wycieka szybko. Ręce już mi opadają, proszę o odpowiedzi. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj