marek911

Sciezki technologiczne w amazone d7

Polecane posty

marek911    0

Witam. Mam sciezki technologiczne takie jak na zdjeciu w amozone d7 i nie moge pojac zasady ich dzialania. Podpowie ktos jak to powinno dzialac?

20200910_101826.jpg

20200910_101826.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dastan    620

Bardzo proste , masz trzy koła jedno obraca się z wałkiem dwa są luźne i dostają napęd z tego małego walka który napęd bierze z tego jednego stałego koła. Jak ma być ścieżka to wałek się odchyla i nie przenosi napędu więc dwa koła się nie obracają ;). U mnie często jednak lubiło się mimo to czasem obracać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek911    0

No wlasnie na to by wychodzilo ale u mnie wszystkie zebatki wysiewajace maja naped i nie da sie ich wylaczyc wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dastan    620

Ale mówimy o tych dużych wysiewających żeby była jasność, jesli odciągniesz ten mały wałek to dwa koła powinne być luźne jak pokręcisz nimi palcem, Jesli nie to szukaj tam blokade na śrubokręt, trzeba wykręcić. A jesli palcem da się je obrócić,  a z wałkiem się kręcą (musi byc zasypane zboże) to jest zabrudzone, musi bardzo swobodnie sie kręcić. Ja to nawet wyciągałem cały wałek i zamieniałem koła, ogólnie średni patent trochę kurzu i się wysiewa mimo załączonej ściezki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian12345    45

Poszukuję takiej tulejki z bolczykiem do automatu do ścieżek. Amazone d7. Potrzebuje 6 sztuk. Wie ktoś gdzie można takie coś dostać?

20220320_202223.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez yanek_113
      Zastanawiam się który zestaw wybrać… 
      sn300 agromasz 
      Fm 400/3 Unia 
      sn agrotom 3 m
      kazdy ma być na aparacie uprawowym biernym,redlice talerzowe, koła kopiujące. Ma to być ciągane DF agrotron 110… 
      sieje głównie facelie, grykę, łubin, groch i czasami jakieś zboże.
      skłaniam się ku Uni bo jest najlżejszy - coś podpowiecie? A może macie jakieś inne swoje typy? Fajny jest gaspardo dama ale na agregacie talerzowym i jest za ciężki 
    • Przez wesley
      czy ktoś z was ma taki siewnik,proszę o opinie na jego temat...
    • Przez Szymi195
      Witam mam pytanie do posiadaczy siewnikow pneumatycznych ciąganych 3metrowych, ciekawi mnie realna wydajnosc siewu zboż siewnikami takiego typu, jaka srednia wydajnosc na godzine lub dziennie moze udac sie wykrecic i jakim koniem?
    • Przez waldemar2401
      Witam. Szukam do Kupienia Siewnika jak ze zdjęcia lub nowszy. Kutnowiak S068/1 Rolmasz. Może ktoś z Koleżanek/Kolegów z Forum wiedzą pocztą pantoflową, bądź mają do sprzedania. Zdjęcie poglądowe. Z góry dziękuję. Pozdrawiam

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj