5544332211

Alternator fendt 310 lsa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
5544332211    8

Witam , mam nietypowe pytanie dedykowane od kolegi , W fendzie 310 padł mu alternator , chętnie by kupił on nowy ale ma założone praktycznie full led oświetlenie i taki dedykowany do tego ciągnika nie daje rady i  szybko mu  siada a poza tym ciut lepszy jest sporo droższy i tu jego pytanie  : Bo ma on w pobliżu autoszrot i może orientuje się ktoś czy taki samochodowy może byłby lepszy niż taki dedykowany ? Jak tak to z jakiego samochodu szukać a może lepiej zabulić te 1700 za ten niby mocniejszy ? Dodam że jak się orientował to na szrocie chcą od szt od 50 do 150 zł 

peugeot    75

Porównaj moc tego niby mocniejszego z tym ze szrotu i wtedy podejmij decyzję .

5544332211    8

Alternator nie dla mnie :) mój to już z 10 lat siedzi i działa dobrze w moim . obecnie siedzi u niego chyba 60 A

Wiadomość z agroFakt.pl

peugeot    75

To poszukajcie na szrocie 100 A lub więcej i będzie spory zapas mocy

Tak z ciekawości jakiej mocy oświetlenie jest tam zainstalowane ?

5544332211    8
14 godzin temu, peugeot napisał:

To poszukajcie na szrocie 100 A lub więcej i będzie spory zapas mocy

Tak z ciekawości jakiej mocy oświetlenie jest tam zainstalowane ?

12 lamp niby po 45 wat

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Lulek021
      Witam, 
      Po uruchomieniu traktorka świecą dwie lampki od kierunku jazdy, przełącznik nie reaguje, również świeci kontrolka od przedniego napędu(przedni napęd działa wg włącznika przedni napęd powinien być wyłączony. problem znnika gdy traktor popracuje z 40 minut. Koś spotkał się z takim probemem?
    • Przez 5544332211
      Witam , mam problem w swojej 311 , chodzi o to że od pewnego czasu ciągnik tak jakby miał mniej mocy na oko to z 70-80 koni a nie te 105 czy tam 110 , czasami jadąc pod górkę z przyczepą 4,5  t słabnie , w 3 metrowej talerzówce  w uprawie wiosennej przygasał mi przy głębokości 15 cm klasa ziemi IV ( było dość sucho ) , w pługu obrotowym też nie bardzo , i nie mam pojęcia co może być przyczyną , silnik nie daje żadnych oznak  , nie kopci  , nie bierze oleju , nie ma żadnych wycieków - wszystko pracuje normalnie . Dodam że przez przypadek zauważyłem że grzeją się hamulce  - wyregulowałem je i puki co to poza brakiem grzania się  nie dało  to żadnego efektu . 
      Z góry dziękuje za pomoc 
    • Przez Kuba284
      Witam
      Montował ktoś z was może klimatyzację w fendtcie farmerze 300 albo 500? 
      Jaki koszt i jakie efekty pracy?
    • Przez AdrianMaciaszek
      Witam mam probl z hydrauliką, a mianowicie problem tkwi w tym że, ramiona tylnego podnośnik nie opuszczają się do końca tylko do połowy gdzieś. Tak to góra dół (do pewnego momentu opuszcza podnosi normalnie) a potem staje w miejscu i nawet pod obciążeniem nie chce opuścić..
    • Przez piotrslonski1
      Witam mam problem z podnośnikiem w fendt 308lsa 1989r problem polega na tym że podnośnik bardzo powoli opada i trzeba dopiero na nim stanąć żeby opadł całkowicie a drugi problem to gdy ciągnik jest zapalony to sam podnosi ramiona gdy ciągnik jest zapalony a gdy go zgasze to ramiona opadają BARDZO PROSZĘ O POMOC
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj