Zaloguj się, aby obserwować  
ma123

pneumatyka c360

Polecane posty

ma123    9

witam dlatego że zbliżają się żniwa i pbeumatyka bedzie mi potrzebna chciałbym zapytać w jakim czasie i na jakich obrotach napompuje wam zbiornik bo u mnie to coś słabo pompuje a druga sprawa to czemu ten zawór hamulcowy tak ciężko chodzi nie dało by sie tego jakoś przerobić bo same hamulce ciągnika to leciutko chodzą

andrzej78    115

Spróbuj wykręcić o 3-4 obroty trzpień z widełką sterowania zaworem ( po odpięciu cięgna ze sprężyną) . Nastąpi zmniejszenie napięcia sprężyny wewnętrznej zaworu.Jest też ryzyko ,że ktoś kiedyś tym kręcił , dlatego najpewniej byłoby rozpołowić obudowę zaworu i sprawdzić ile gwintu pozostało

ma123    9

ryzyko jest a nawet pewność bo sam  osobiście odkręcałem sprezyne aby wyczyścić zawór czyli mogę odkręcić  tą nakretke do oporu?

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez SebaMazowieckiePL
      Witam.
      Ostatnio wymieniałem czujnik stopu w swym Ursusie C-360.
      Po zamontowaniu czujnika wziąłem się za odpowietrzanie.
      Dodam że hamulce działaly tylko na 1 koło ( prawe).
      Pompowałem Pompowałem aż ukazał sie świezy płyn hamulcowy , zakreciłem odpowietrznik a pedały nozne nadal sa ( miekkie).
      Nie czuc w nich oporu tak jakby. Zacząłem nadal pompowac ( przy odkreconym odpowietrzniku) żeby miec pewnosc ze nie ma powietrza w przewodach zakrecilem odpowietrznik nic to nie daje - ani troche , nadal prawe koło nie hamuje.
      ktoś miał taki problem?
      Pozdrawiam
    • Przez arek116
      co możecie powiedzieć na temat opon chińskich i indyjskich???? oczywiście wolał bym stomila albo baruma ale fundusze na taki wypas nie pozwalają.
    • Przez waldman1986
      Witam,
      Mam problem z odpaleniem c360 na rozgrzanym silniku. Jak nie gaszę to chodzi ok. Na zimnym odpala bardzo dobrze, natomiast jak się nagrzeje to jakby rozrusznik nie daje rady zakręcić silnikiem. Rozrusznik wykluczyłem bo na drugim nowym problem taki sam. Objawów zacierania sie też nie widać bo nie traci mocy ani sie nie grzeje nadmiernie
      pomożecie?

• Przez pronarek
      MAżE MA KTOś JAKIEś WIADOMOśCI O TYM SPRZęCIE JAKIEś FOTKI (TYLKO NIE Z ALLEGRO)
      BO CIąGNIK NIBY TAKI SAM A OBOK MNIE W PGR CIąGNIE 3 SKIBY OBROTOWY NA 3 BIEGU.
    • Przez Majster23
      Witam. Jestem tutaj nowy, jeżeli podobny temat był to poproszę o jego przeniesienie. Mój podnośnik w 360 wymaga gruntownego remontu więc postanowiłem oddać go w ręce fachowca. Chcę zrobić rozdzielacza jak i cały mechanizm podnoszenia aby to wszystko działało jak należy. Więc mam nadzieję, że mi pomożecie. Znacie jakiś sprawdzony zakład gdzie robią tego typu rzeczy ? Zależy mi żeby było to miejsce gdzie mają pojęcie o tym oraz zajmą się regeneracją mechanizmu a nie tylko wymianą uszczelniaczy... Z góry dziękuję ! Cena nie gra roli od razu mówią tak samo jak i odległość. Ma być to dobry fachowiec nie ważne ile będzie to kosztowało.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj