Gość

Koronawirus

Polecane posty

Gość   
Gość
8 minut temu, DANDYS napisał:

ja sie pytam kiedy mi oddadzą pieniadze za skladki , jesli tak strasza ze nie beda wpuszczac do lekarzy nie zaszczepionych 

a ja się pytam  kiedy  te  100 tyś  dostanę  obiecane  przez  lepper   no kiedy  już  15  lat  będzie  i  kasy  jak nie było  tak nima

8 minut temu, PRIMO napisał:

CZYTAJ MATOLE ZE ZROZUMIENIEM!

⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️

 

 

 

tak tak   matole.  Inny  punkt  mówi  że  wszyscy  mają  być  równi  wobec  prawa   a nie  są   sędzia  może  kraść   a  inni  nie 

albo  w banku   kto ma  konto  internetowe  np  płaci  za przelew  1,6zł  a kto nie ma  10zł   i  co   ktoś  coś  z tym robi   

może  się  łudzić    paragrafami  a życie  jest  życiem

5 minut temu, galan99 napisał:

Przecie już chcą wprowadzać paszporty dla zaszczepionych to raz do samolotu nie bo też trzeba być zaszczepionym i co ten paragraf daje nic .

A no  nic  nie  daje  tak  jak  reszta   tych  paragrafów  tej  ,,konstytucji,,

Edytowano przez Denwer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8076
1 minutę temu, Denwer napisał:

a ja się pytam  kiedy  te  100 tyś  dostanę  obiecane  przez  lepper   no kiedy  już  15  lat  będzie  i  kasy  jak nie było  tak nima

A o to zapytaj się tych kurdupli oj przepraszam teraz kurdupla. 

Jak by chłopa nie wykączyli to już dawno byś miał na koncie tą kasę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, PRIMO napisał:

Jak by chłopa nie wykączyli to już dawno byś miał na koncie tą kasę

No gdzie  w 2011  go   wykończyli     a  wnioski  w 2006  były  lepper  był  ministrem  do  bodaj  lipca  2007   także  kupa  czasu  miał  wypłacić  kasę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANDYS    3243

mnie dziwi dlaczego jeszcze tak spokojnie w kraju jest ze ludzia to pasuje , Marionetki robia co chcą , POlicja wojsko zeszmacone , Radio , TV ze szmacone , PRzedsiebiorstwa , budownictwo górnictwo , rolnictwo pada , Radia sie nie da słuchać o pierdzieleniu o tym wkółko o tej pandemi , normalnie na psyche siada , seniorze mają mózgi wyprane przez TVP , Robią przepisy pod siebie ,  szukają budzetu wszedzie gdzie sie da , drożyzna taka , Na szpitale są pieniadze obcięte  , nie ma pieniedzy na leczenie dzieci starszych ale k**wa na Rydzyka idą miliony przeciez to jest k**wa dramat . Jedna wielka mafia czy sekta ch*j wie . 

Niech podadza ile dziennie umarło na Covid a ilu gdzie nie dostalo sie do lekarza ,odmówili przyjecia przez covid , na raka , na hiv , na bialaczke albo zabraklo na drogie lekki , albo jak widze jak zbieraja na te biedne dzieci bo ten lek nie jest refundowany  a Ci k**wa kupuja nowe limuzyny, miesiecznice albo sciagaja policje z calej PL pod dom kaczki, gdyby nie ludzie i Owsiak to by nie było czym leczyć .

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8076
4 minuty temu, Denwer napisał:

No gdzie  w 2011  go   wykończyli     a  wnioski  w 2006  były  lepper  był  ministrem  do  bodaj  lipca  2007   także  kupa  czasu  miał  wypłacić  kasę 

Powiedziałem zapytaj kurdupla. 🤨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5371

@DANDYS Skłóconym narodem łatwiej sterować, ktoś mądry kiedyś to napisał i to się zgadza.

Ewentualnie można przekupić społeczeństwo jakimś socjalem.

  • Like 1

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANDYS    3243

Albo  i zastrosznym , 

Denwer gdzie sa pieniadze za maseczki , za wybory sasina , za co tvp dostalo 2 mln ,za co dostali  400mld wybrani artysci , 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
traktor11    131
12 minut temu, DANDYS napisał:

mnie dziwi dlaczego jeszcze tak spokojnie w kraju jest ze ludzia to pasuje , Marionetki robia co chcą , POlicja wojsko zeszmacone , Radio , TV ze szmacone , PRzedsiebiorstwa , budownictwo górnictwo , rolnictwo pada , Radia sie nie da słuchać o pierdzieleniu o tym wkółko o tej pandemi , normalnie na psyche siada , seniorze mają mózgi wyprane przez TVP , Robią przepisy pod siebie ,  szukają budzetu wszedzie gdzie sie da , drożyzna taka , Na szpitale są pieniadze obcięte  , nie ma pieniedzy na leczenie dzieci starszych ale k**wa na Rydzyka idą miliony przeciez to jest k**wa dramat . Jedna wielka mafia czy sekta ch*j wie . 

Niech podadza ile dziennie umarło na Covid a ilu gdzie nie dostalo sie do lekarza ,odmówili przyjecia przez covid , na raka , na hiv , na bialaczke albo zabraklo na drogie lekki , albo jak widze jak zbieraja na te biedne dzieci bo ten lek nie jest refundowany  a Ci k**wa kupuja nowe limuzyny, miesiecznice albo sciagaja policje z calej PL pod dom kaczki, gdyby nie ludzie i Owsiak to by nie było czym leczyć .

No z Rydzykiem to masz rację on ponosi ogromne straty z powodu pandemi 

 

https://tvn24.pl/biznes/z-kraju/ojciec-tadeusz-rydzyk-dostal-900-tysiecy-zlotych-dla-fundacji-i-spolek-z-tarczy-antykryzysowej-4942017

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, DANDYS napisał:

Albo  i zastrosznym , 

Denwer gdzie sa pieniadze za maseczki , za wybory sasina , za co tvp dostalo 2 mln ,za co dostali  400mld wybrani artysci

Ile  dostali  ???  dobrze  sie  czujesz.

Ja tam  się pytam gdzie  moje 100 tyś  obiecane  przez  leppera   no  gdzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5371

A to tobie miał tyle oddać???


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANDYS    3243

dostał z 200mln od pisu i od cholery ziemi ,  denwer nie bede z tb sie przekrzykiwal , ale wsyzstko do czasu ,  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8076
1 minutę temu, marulekk napisał:

A to tobie miał tyle oddać???

Chyba tak bo jemu się należy. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, marulekk napisał:

A to tobie miał tyle oddać???

No  każdemu  kto  wtedy  w  kolejce  stał  z wnioskiem  przed  ARIMR   cało  noc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5371

I ty stałeś całą noc??


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANDYS    3243
Przed chwilą, Denwer napisał:

No  każdemu  kto  wtedy  w  kolejce  stał  z wnioskiem  przed  ARIMR   cało  noc 

a gdzie moje 500 na krowe ? przeciez obiecali ? 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, marulekk napisał:

I ty stałeś całą noc??

Niop

Edytowano przez Denwer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5371

Czyli byłeś wtedy łasy na kasę jak stałeś całą noc

  • Like 1

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8076

@marulekk bo taka gnida jak marecek widzi w cudzym oku drzazgę ale nie potrafi u siebie dostrzec belki w oku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3062
8 godzin temu, galan99 napisał:

A nie miałem i co teraz powiesz . Pewnie już ze 4 razy się zaszczepiłeś .

niedawno 2 razy na zoltaczke,a tak to dokladnie tak jak ty zgodnie z kalendarzem szczepien

3 godziny temu, DANDYS napisał:

ja sie pytam kiedy mi oddadzą pieniadze za skladki , jesli tak strasza ze nie beda wpuszczac do lekarzy nie zaszczepionych 

a ile tych skladek zaplaciles w zyciu ??? wystarczy na pare wizyt czy jakas nieduza operacje-zgodnie z cennikiem prywatnych firm ???


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7672

Nie h*ja nie będę się szczepił nie ma mowy .

https://www.facebook.com/photo?fbid=5688897597803198&set=a.1726866370673027

Covid 19 to prawdziwy zabójca! Do tej pory zabił grypę, raka, choroby serca a nawet zwykłe przeziębienie.

Zabił zdolność myślenia, logikę i zdrowy rozsądek. Covid 19 zabił gospodarkę, klasę robotniczą, miliony miejsc pracy na świecie. Zabił biznesy, więzi międzyludzkie, miłość i współczucie.

Covid 19 zabił w ludziach chęć do życia własnym życiem.

Covid 19 obudził w ludziach strach przed innym człowiekiem. Stało się to w ciągu 10 miesięcy. Co jeszcze chcą zrobić z człowiekiem?

 

 

Ten już się rok temu zaszczepił .

https://www.facebook.com/OnetWiadomosci/videos/850536715520147

 

Edytowano przez galan99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3062

dokladnie rok temu bo 28 grudnia 😛 ogladales caly film czy tylko poczatek ??
tak wyglada twojerozumienie siwata-po lebkach 🤣


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7672

To jedno zrobić  ludzi durni zniewolić zlikwidować biznesy zrujnować zakłady przejąć ludzi wy***ać i tyle w temacie .

1. Unia Europejska rozważa pomysł "paszportów szczepionkowych"

Unia Europejska zastanawia się, czy ludzie, którzy zdążyli się już zaszczepić, powinni mieć możliwość szybszego niż pozostali korzystania z usług typu kina, restauracje, czy przeloty samolotami. Sprawa nie jest przesądzona, w czwartek będą o niej rozmawiać unijni liderzy podczas zdalnego szczytu. W opublikowanym zaproszeniu szefa Rady Europejskiej Charlesa Michela na posiedzenie Rady (zwane szczytem europejskim) jest mowa o tym, że proces masowych szczepień pozwala otworzyć dyskusję na temat certyfikacji, a także tego, do czego taka certyfikacja, czyli wydawanie dokumentów zaświadczających przyjęcie szczepionki, mogłaby być przydatna.

 

Wybory wiece odbywały się i nikt się nie zaraził przez 3 miesiące  tak było od Czerwca do końca Sierpnia ludzie się przemieszczali w Kraju i zagranicę i było dobrze ale nastał Wrzesień i już jest h*j cały jest bzdura .

 

Gersdorf zakażona koronawirusem. Sprowadziła kontrowersyjny lek z Niemiec .

Gersdorf zakażona koronawirusem, leczy się amantadyną

– Myślałam, że to zatoki, ale byłam tak słaba, że ja nigdy z tymi zatokami nie miałam takiej słabości. Poszłam zrobić prywatnie test- i się okazało, co się okazało. Pojawiła się ta opcja, by leczyć się amantadyną, ale nie było łatwo, bo to w Polsce niedostępne. Dowiedziałam się od rodziny, od farmaceuty, i ten lek mi sprowadzono z Niemiec .

 

Edytowano przez galan99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7672

Dokładnie tak jest .

Biedak Gest  jak Wy nie wiecie kompletnie, co się wokół  Was dzieje. Poczytajcie Agendę 2030 i zobaczycie po co on wykupuje ziemie. Ma być  głód , problemy z dostawami żywności, brak miejsca do upraw, bo tacy jak on skupują teraz specjalnie. Za duża emisja CO 2. Likwidacja rolnictwa, robale do jedzenia. Radze poczytać...Pandemia k**wa  to tylko przykrywka do resetu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj