T0mi

Zasuszanie Krowy

Polecane posty

T0mi    0

Witam hodowców mlecznych,

Czy ktoś z was mógłby opowiedzieć mi dokładnie jak prawidłowo przeprowadzić zasuszenie krowy? Jak to jest z żywieniem podczas zasuszenia itd?
Jest to stara krowa i teraz zostało miesiąc i kilka dni do wycielenia. Mleka daje bardzo mało, bo w porywach do 3l. na dój.

Z góry dzięki ;)             

robert1226    161
5 godzin temu, T0mi napisał:

Witam hodowców mlecznych,

Czy ktoś z was mógłby opowiedzieć mi dokładnie jak prawidłowo przeprowadzić zasuszenie krowy? Jak to jest z żywieniem podczas zasuszenia itd?
Jest to stara krowa i teraz zostało miesiąc i kilka dni do wycielenia. Mleka daje bardzo mało, bo w porywach do 3l. na dój.

Z góry dzięki ;)             

W temacie luźne rozmowy producentów mleka kilka dni temu był ten temat poruszany se moźesz poszukać. 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez damian19111999
      Zywienie bydla mlecznego jak to z tym jest ?
    • Przez T0mi
      Cześć, macie jakieś sposoby na kopiącą krowe podczas dojenia? Czerwona Polska - jak nie przytrzymie aparatu to mi zwali po jakimś czasie. Zdecydowanie więcej razy lewą nogą. Coś czytałem, że ogon trzeba podwiesić do góry, żeby ścięgna zablokować. Pomożecie?
    • Przez pitras
      Mam do was pytanie ostatnio zakupiłe jałówki z importu i niewiem czy dobrze zrobiłem , czy lepsze były by krajowe?
    • Przez dominik1703
      witam mam problem z 2 krowami rasy hf zacielone były w tym samym terminie i są już 10 dni po terminie i nie widać żeby odpuszczały. Czy jest możliwość że cielaki są żywe?
    • Przez dominik1703
      witam jałówka w nocy zerwała się z łańcucha i uszkodziła sobie staw łokciowy po czym zrobił się ropień. Pomimo tego w miarę w możliwość się porusza i ma "chęci do życia". Ma już tak od ok. 3 tygodni. Wycieliła się 2 tygodnie temu. Weterynarz podał antybiotyk ale dalej nie widać znaczącej poprawy. Stoi luzem w kojcu. Miał ktoś może taki przypadek lub wie jak można jej pomóc?

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj