Polecane posty

tomek2201    51
Witam. Potrzebuje tabele wysiewu oraz ustawienia łopatek do tego rozsiewacza. Szwagier kupił taki rozsiewacz i chce siać na 12 m. Długość łopatek jest regulowana i nie wie jaka długość i pod jakim kątem je ustawić. Jakby ktoś pomógł to byłoby fajnie. e-mail tomektrenda@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez PiotrekMTZ
      Co sądzicie o tych rozsiewaczach?
      Bo planuje Kupić MDS 700l :lol:
    • Przez ceston
      Witam proszę o opinię na temat tego rozsiewacza i dostępność części rocznik 1999
    • Przez ARTURO04
      Witam potrzebuje pomocy może ktoś pomoże, poleci kogoś, a mianowicie problem dotyczy rozsiewacza a konkretnie wydaje mi się, że sterownik coś szwankuje konkretnie po kilku kalibracjach zaczyna zaniżać dawkę nawozu trzeba przywrócić do ustawień fabrycznych i kilka kolejnych kalibracji można wykonać i znowu robię próbę na 300kg i tyle w próbie wychodzi a już na polu ok.180 kg i na nowo do ustawień fabrycznych... Może ktoś miał podobny przypadek rozsiewacz kverneland ds-ew bez wagi z czujnikiem na koło zdjęcia sterownika  


    • Przez kingway
      Witam , czy są tutaj posiadacze rozsiewacza do nawozu Amazone ZA M 1501 ??? Czy polecacie i na co zwrócić uwagę ??? Mam na oku taki no moim zdaniem full wypas no polskie menu,komputer Amatron +,limiter,osłony przeciwblotne,plandeka nadstawka L1000,czujnik prędkości,tarcze 24 -36 m.  i cena trochę też duża ponad 30 tys.  Na co zwrócić uwagę przy zakupie ?  A może polecacie coś innego ?? Co oznacza ten czujnik prędkości ?? To oznacza , że jaką prędkością będę rozsiewał to on mi sam dawkę poda ? Sorry za te pytania , ale nigdy nie miałem z takim do czynienia rozsiewaczem 
    • Przez Rolnik1234566
      Witam mam problem z rosiewaczem gdyż kiedy rozsiewam na 20 metrów tam niecałe nawoz leci dobrze na boki a za ciagnik zaś wysiewa mniej gdy roślina pobiera azot są takie pasy ciemniejsze a tam gdzie ciagnik jechał to jaśniejsze  rozsiewacz na wysokości około 70 80 cm od ziemi do rozsiewacza kat skręcony trochę na cięgle w sensie delikatnie zadarty do góry łopatki takie jak trzeba ładnie tak samo talerze proszę pomóc bo rozsiewacz dobry a osobiście denerwuje mnie to że takie pasy robi 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj