Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
adamek1942    6

Witam panowie doradźcie, jaką wagę kupić dla bydła ?? 

rozglądać się za używana czy  warto ??       https://www.olx.pl/oferta/waga-elektroniczna-inwentarzowa-do-bydla-trzody-big-bag-palet-3-tony-CID757-IDqHR1b.html#b358dd8b9d

czy kupić nową  ?? 

https://www.olx.pl/oferta/waga-do-bydla-byka-swin-koni-platformowa-1-2-x-2-2-m-5-t-hit-2019-CID757-IDxMX6x.html#b358dd8b9d

https://www.olx.pl/oferta/waga-do-bydla-tucznikow-elektroniczna-3-tony-nowa-inwentarzowa-CID757-IDmwKA6.html#b358dd8b9d

i dorobić do niej ramkę aby nam zwierze nie uciekło czy ma to sens ?????

tylko tylko co z ta legalizacją jak to się ma przy handlu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamek1942    6

Ale  sprawa jeszcze jedna nie pomyślałem o tym wcześniej  jeżeli kupie elektroniczną to na tej wadze tez mnie mogą oszukiwać tymi pilotami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamek1942    6

 Nie mają to jakiegoś zakresu działania te piloty czy urządzenia co zaniżają wagę  ?? czy to już musi być konkretna waga np.na samochodzie kupującego, przygotowana pod te urządzenie i dopiero wtedy oszukiwanie ???

Jednym słowem czy kupujący mojej wagi na zakłóci tymi urządzeniami co posiadają, - mam nadzieje ze nie posiadają takich wogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janek54321    23

Planuję zakup wagi elektronicznej do ważenia bydła przed sprzedażą i moje pytanie do użytkowników tych wag :

https://allegro.pl/oferta/waga-platformowa-magazynowa-1-2-x-2-2-m-5t-7473107512

czy bydło bedzie wchodzić na tą platformę czy bedzie ciężko żeby byk wszedł i zeby go zważyć, czy takie wymiary są dobre czy za małe czy za duże? może 1x2m wystarczy, prosiłbym o opinie użytkowników i czy warto zainwestować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamek1942    6

Tak wszystko pięknie, ale czy te mądrale co kupują bydło, swoimi pilotami na zagłuszą twojej wagi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koper88    59

Wydaje mi się że pilot musi być wcześniej sparowany z konkretną wagą. Tak samo jak masz pilot do samochodu to nie zadziała on w innym takim samym samochodzie bez adaptacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superfarmer02    3656

posępne się ma ktoś może w niedużych pieniądzach do sprzedania wagę do bydła w promieniu 60 km od Sochaczewa woj. mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pig    18
Dnia 24.02.2020 o 19:27, Janek54321 napisał:

Planuję zakup wagi elektronicznej do ważenia bydła przed sprzedażą i moje pytanie do użytkowników tych wag :

https://allegro.pl/oferta/waga-platformowa-magazynowa-1-2-x-2-2-m-5t-7473107512

czy bydło bedzie wchodzić na tą platformę czy bedzie ciężko żeby byk wszedł i zeby go zważyć, czy takie wymiary są dobre czy za małe czy za duże? może 1x2m wystarczy, prosiłbym o opinie użytkowników i czy warto zainwestować??

przyłączam się to pytania kolegi jak wogule sprawują się takie wagi czy są solidne czy jakaś chińszczyzna na obrazku wszystko ładne a jak jest w rzeczywistości? No i czy byki się nie boją wejść na platformę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris148a    89

Jaki dać profil na spód przy wymiarach 2,5/1,2m? Myślalem dać 4 profile po długości o wymiarach 80/160 ścianka 3mm 80 na wysokość. Skoro zestawy są do 6 ton to jeśli by to wytrzymało to by można do tylu ważyć. Pytam o taki profil bo akurat bym miał taki taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szables
      Jakiej firmy polecacie mieszacz powietrza do obory i w jakich cenach się kształtują w zależności od firmy?
    • Przez mariox
      Witam, mam pytanie czy ma ktoś namiary na producenta term do wody które idzie podłączyć pod schładzalnik do mleka, szukam w necie i nie mogę nigdzie znaleźć, być może źle szukam albo inaczej się to nazywa.
      Pozdrawiam.
    • Przez krystek44
      cześć, planuje przebudowę obory 8x26 na krowy mleczne jakie rozwiązanie by było najlepsze. Myślałem nad obora uwięziową. Ruszta czy ściółka ? Jakie rozmieszczenie stołu paszowego, stanowisk i ewentualnego kanału gnojowej.
       
    • Przez panmino
      Czołem, 
      podchodzę do tematu zbudowania systemu wprowadzania bydła (Highland) do poskromu. Na wiosnę mają być jakieś szczepienia i będę musiał jakoś to towarzystwo wyłapać. Krów jest 9.  Zanim zacznę kombinować, pomyślałem, że zapytam, jakie macie systemy, może wstawicie jakieś zdjęcia z opisem czy się sprawdza i inne przydatne informacje. Z góry dziękuję.
    • Przez koks
      Czy ma ktoś na oborze eurofale? Czy skrapla się pod nią para wodna?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj