Polecane posty

GRZES1545    1916

Gdyby nie było 500+ to uważasz że  paliwo było  by tańsze 🤔

starybudnik    166

No niestety budżet państwa nie jest z gumy i gdzieś te pieniądze trzeba znaleźć. Więc wprowadza się po cichu szereg mikro podatków. Np. pod przykrywką walki z otyłością podatek cukrowy itd.

Wiadomość z agroFakt.pl

robercikj100    453
3 godziny temu, Uziu92 napisał:

5,5 był diesel wtedy .

No i jak by teraz baryłka kosztowała ze 120 dolarów ? To diesel byłby chyba po 7 zł 

• Haha 1

Anetka1    252

no nie wiem czy śmiać sie czy płakać z tej wypociny

Gość   
Gość

może coś więcej ?

jarecki    1232
6 godzin temu, Kallina86 napisał:

Nadal "gania". Mamy blisko do granicy i u nas straż graniczna graniczna jak kontroluje, to zwraca uwagę na to czy jakieś paliwa przewozisz. Poza tym są też kontrole służby celno- skarbowej. 

osoby kupiły paliwo na faklture  a sprzedawca nie odprowadził akcyzy i podatków . https://www.tygodnik-rolniczy.pl/articles/aktualnosci_/kupili-paliwo-musza-zaplacic-akcyze/

robercikj100    453
1 godzinę temu, Anetka1 napisał:

no nie wiem czy śmiać sie czy płakać z tej wypocin

Jak wolisz Anetka. Możesz robić co chcesz ? Możesz nawet podawać się za kobietę albo za mężczyznę, możesz mieć kilka nicków . Wisi mi to i lata koło ...... 😂😂😂😂😂

• Haha 1

Uziu92    4147

Podobno ta anetka to chłop ukryty :D Teraz różne są dewiacje, ja to toleruje :D

• Like 1

slawek74    2081
Uziu92 napisał:

Podobno ta anetka to chłop ukryty :D Teraz różne są dewiacje, ja to toleruje :D

Myślisz ,,Grodzka'' 😀 też on kupowałem po 5.35 zł stacjia pks łuków ogólnie ma dobrą opinię

piotreku1    103
17 godzin temu, Anetka1 napisał:

no nie wiem czy śmiać sie czy płakać z tej wypociny

Anetka z twojej wypociny może się pismiejemy ?

Szymi40    934

Pany  jest  w tym roku  jeszcze  ta  dopłata  do paliwa  na bydło-  te 30 litrów  na DJP.     bo jakoś cicho w  tym temacie. 

bartek500    14

Do mnie też latem dzwonili z paliwem po 3 zł i ze zbiornikiem. Mówił że ma numer od mojego znajomego, a jak zapytałem od którego to zaczął wymyslac. W tym czasie miałem na olx wystawiony kombajn na sprzedaż. Miałem też kilka tel o zanizonych ubezpieczeniach, lecz jak pytałem skąd mają mój numer to wprost mówili że z ogloszenia.

• Thanks 1

marijusz    234
Dnia 4.01.2020 o 09:57, desant napisał:

Panowie dziś dzwonił do mnie gość z propozycją "podarowania" mi zbiornika na ON wzamian za coroczne kupienie u niego 1000l ON. Cena 3 zł bez faktury . Po 8 napełnieniu zbiornik niby przechodzi na własność.Coś mi tu śmierdzi . Pewnie po pierwszym napełnieniu cena gwałtownie wzrośnie.Mieliście też takie oferty ? 

to oszust do mnie też wydzwaniał

• Thanks 1

marijusz    234

pod koniec 2012 i na początku 2013 roku ON kosztował bez kilku groszy 6 zł A w Warszawie na wielu stacjach przeskoczył 6 zł (i cukier był w podobnej cenie)

Dziś zamówione 1000 l na zapas B0 po 4.99

kr9292    515
2 godziny temu, matius04 napisał:

Falko B0 4.95 przy ilość 1000l

Ile km masz do ich bazy?

Też falko pił b0 4.97 zł 2000

redbull    19
Napisano (edytowany)

Falko B0 4,96 zł 1500 l zamawiane 08.01.2020

Dostawa ma być 13-14 stycznia bo się nie wyrabiają podobno

Edytowano przez redbull

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Matey
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2020? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy, ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu z 2019 roku: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/273036-ceny-pszenicy-2019/
    • Przez DzikiSimental25
      Ceny mleka w 2020 roku zaczynamy od 1.36. Jakie są u was ceny za mleko? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny w swoich regionach. Jak sądzicie, na jakiej cenie skończymy rok 2020? Będzie lepszy czy gorszy?
      Link do kontynuacji tematu :  https://www.agrofoto.pl/forum/topic/273029-ceny-mleka-2019/

• Przez DzikiSimental25
      Nowy temat. Ciekawe jakie będą ceny nawozów sztucznych w tym roku.
      Link do kontynuacji tematu : 

• Przez TomaszRol
      Witam szanownych AgroFotowiczów forumowiczów,

chciałem zasięgnąć Waszej opinii na temat firmy WS TRADE z Puław, która skupuje zboża.

Proszę o wypowiedź tych osób które zetkneły się z tą firmą lub współpracowały. Czy ta firma jest wypłacalna? w jakich terminach płaci itd?

Firma WS TRADE oferuje ceny jak wszystkie inne, ale dodatkowo zapewnia własny transport.

Pozdrawiam i życzę ciepłej wiosny
      Tomasz
    • Przez kowal1108
      Jak w temacie. Jakie są u Was ceny żyta? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj