Polecane posty

Emil39    60

A te ceny to nie z dostawą do końca września i jakie jakie są potrącenia lub kary  bo już jeden się zdziwił jak przeczytał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murphys    152
Napisano (edytowany)

Podpisal ktos umowe do przeworska w bzk??

Edytowano przez Murphys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lassie    127

niektórzy już w styczniu podpisali ,a ile teraz oferują murphys ? dzwoniłeś do przedstawiciela może ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murphys    152
6 minut temu, lassie napisał:

niektórzy już w styczniu podpisali ,a ile teraz oferują murphys ? dzwoniłeś do przedstawiciela może ?

Ja podpisalem po 550 netto

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lassie    127
Napisano (edytowany)

jaka ilość murphys jeżeli możesz napisać bo oni dawali przy 250 tonach i powyżej 10 zł/t wyższą cenę w tamtym roku 

Edytowano przez lassie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murphys    152
16 minut temu, lassie napisał:

jaka ilość murphys jeżeli możesz napisać bo oni dawali przy 250 tonach i powyżej 10 zł/t wyższą cenę w tamtym roku 

To znaczy jak wyższą cenę dawali? Ja 100t jakieś 60% zakładanego plonu, reszta wysuszę albo sprzedam gdzieś bliżej jak fajnie posypie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lassie    127

były przedziały cenowe w zależności od wielkości kontraktu do 100 ton była mniejsza cena ale w tym roku nie tego nie ma podobno jednakowa cena niezależnie od wielkości umowy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murphys    152
34 minuty temu, lassie napisał:

były przedziały cenowe w zależności od wielkości kontraktu do 100 ton była mniejsza cena ale w tym roku nie tego nie ma podobno jednakowa cena niezależnie od wielkości umowy 

Tak mówili mi też ze jednakowa cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QuQurydza    125

IMEA promotes another cut in the production of #corn in Mato Grosso State; the current estimate is 32MMT, against 34.6MMT in previous report; Last week DERAL/Paraná State also cut production to 10.3MMT from 12.2MMT in previous estimate

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetmar    56
17 godzin temu, yamaha450 napisał:

Na giełdzie do góry a u nas jakoś nie widać tych podwyzek

U nas to reagują bardzo szybko gdy są spadki... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113

na południu za dobrą QQ bez DON 1100 netto z magazynu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzinio    325

No to jeden pan z firmy pośredniczej dwa tygodnie temu prawde mi powiedział że kukurydza w sierpniu dojdzie do 1200 netto! Panowie a pszenica dojdzie do 1100?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murphys    152
10 minut temu, Sunf napisał:

jak tam na podkarpaciu kontrakty na mokrą?

550 net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby kogoś interesowały ceny kukurydzy kiszonej z silosa, ja sprzedałem z podwórka po 100 zł/t netto, podlaskie

Może d*py nie urywa, ale zabiorą całość i nie będzie problemu tak jak przy pojednyczych załadunkach..

 


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzinio    325
1 godzinę temu, DamianRolnikSkup napisał:

Gdyby kogoś interesowały ceny kukurydzy kiszonej z silosa, ja sprzedałem z podwórka po 100 zł/t netto, podlaskie

Może d*py nie urywa, ale zabiorą całość i nie będzie problemu tak jak przy pojednyczych załadunkach..

 

Damian a jak teraz sucha płaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ja kukurydzę sobie odpuściłem nie będę się przekrzykiwał, bo teraz powiesz cenę wszystko pasuje a zaraz rolnik dzwoni że dostał więcej

ale podobno z odbiorem można dostać od 1000 do 1060 zł/t netto na podlaskim


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Matey
      Jakie będą ceny słomy w sezonie 2020? W jakich cenach jesteście w stanie sprzedać słomę w Waszych regionach Polski? Czy warto sprzedać słomę z pola? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Temat dotyczący cen słomy w roku 2019: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/273040-ceny-slomy-2019/
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj