DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

Gość   
Gość

no jak paliwo na stacji bedzie po 10 zł to dopiero bedą sukcesy a budżet państwa na koniec roku bedzie na plusie :D scenariusz całkiem realny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2507

Widzę że na forum mamy nie jednego jasnowidza;) Kurczę jakbym miał taką zdolność to bym wygrał w totka i też bym te rogate dziadostwo porzucił i marudził na AF :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19728
3 minuty temu, Berthold napisał:

Panowie, temat ceny cieląt zdechł więc tu pytam jak z cenami cieląt, i dostępnością. Szukam mieszkańców mleczno mięsnych z co najmniej polowicznym dolewem simentala, Limousine, charolaise itp.  Kupuje oseski 2, 3 tygodniowe. Ma ktoś jakieś doświadczenia z przełomu roku???  Wziąłbym 50 sztuk... 

a odezwij sie na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2507
Berthold napisał:

Panowie, temat ceny cieląt zdechł więc tu pytam jak z cenami cieląt, i dostępnością. Szukam mieszkańców mleczno mięsnych z co najmniej polowicznym dolewem simentala, Limousine, charolaise itp.  Kupuje oseski 2, 3 tygodniowe. Ma ktoś jakieś doświadczenia z przełomu roku???  Wziąłbym 50 sztuk... 

Pytaj sołtysa on obraca takim towarem.


ooo wyprzedził mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian007    153

A rzućcie panowie cenami takich cielaczkow jak to u Was kosztuje.


trzymajmy się kupy bo kupy nikt nie ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja mam do kupienia jałóweczka miesna 2 mc gość che 900zł i h*j wie czy brać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5355

2 miesiące to juz odchowana wiec możesz brać , zalezy jeszcze ile tej mięsności ma :P 


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dudek998    98
soltys48 napisał:

a odezwij sie na priv

Ja pisałem i wieki ..uj z tego więc nie wiem czy warto se sołtysem d.... ?zawracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983
2 minuty temu, dudek998 napisał:

Ja pisałem i wieki ..uj z tego więc nie wiem czy warto se sołtysem d.... ?zawracać.

Warto warto. Sołtys jest w pożądku!!! 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

edit

Edytowano przez Partyzant85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
debrzyna    2031
2 godziny temu, dudek998 napisał:

Ja pisałem i wieki ..uj z tego więc nie wiem czy warto se sołtysem d.... ?zawracać.

Chciałeś odpowiedzi natychmiast ? Soltys to powazna osoba i spraw na głowie ma multum ,wiec odpowiada w/g powagi sprawy a nie na każde fiu- bżdziu 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

dudek 998 to Polska  do sołtysa nalezy podania kierować na pismie a on ma ustawowowe 30 dni na odpowiedz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983
1 minutę temu, kanalia36 napisał:

dudek 998 to Polska  do sołtysa nalezy podania kierować na pismie a on ma ustawowowe 30 dni na odpowiedz:D

Wieś do Sołtysa należy Polska do Prezydenta, ale ze my wszyscy że wsi więc... 🤣🤣🤣😂😂😂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zico99    4

Jest już 8 stron z czego po przeczytaniu znalazłem może 3 informacje na temat jakie są aktualne ceny. Ogarnijcie się i piszcie konkrety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrass    14

Krowa Hf 850-900 kg duża tłusta woj. łódzkie jak myslicie ile za kg na żywa wage moge dostac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ch*j z tych cen w temacie,zachowujecie się jakby w dawali ceny z forum.bo do jakiś wyznacznik.zadzwoń jeden z drugim do handlarza i będziesz miał cenę.i to nie taka za jaką oddasz 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztof1987    211
19 minut temu, Zico99 napisał:

Jest już 8 stron z czego po przeczytaniu znalazłem może 3 informacje na temat jakie są aktualne ceny. Ogarnijcie się i piszcie konkrety.

w twoim poście nie widze żadnej ceny 

11 minut temu, Piotrass napisał:

Krowa Hf 850-900 kg duża tłusta woj. łódzkie jak myslicie ile za kg na żywa wage moge dostac?

myśle że 6 zł napewno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
10 minut temu, Piotrass napisał:

Krowa Hf 850-900 kg duża tłusta woj. łódzkie jak myslicie ile za kg na żywa wage moge dostac?

5.5 realna moze 6 zalezy jaki zaklad.najlepiej ogarniety duzy posrednik.prawie zaden zaklad sie nie liczy z rolnikiem.cennik dla rolnika a posrednika duzego spora roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj