DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

Gość   
Gość
24 minuty temu, nikolas29 napisał:

Są tam Rynki czy co

nickolas29  w Czółchowie  jest jasnowidz Jaskowski, hehehe

Ludzie ja jak się chlałem też miałem wizje i sie z wami dzieliłem i odziwo wizje jasnowidza kanali się sprawdzają)))))

 

Edytowano przez kanalia36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19729
52 minuty temu, debrzyna napisał:

Trza by  do Człuchowa podjechać 

Lepiej do PJA

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

debrzyna wizja dla Ciebie))))))

Widze debrzyna ze kochasz bydło puki zdrowie pozwoli bedziesz trzymał, praca przy nich utrzymuje Cię przy życiu.

Dalej widzę, widzę , widzę ze jak zdrowie ci nie pozwoli to zona lub rodzina sprzeda rogacizne w ciągu miesiąca,

widzę brak desperata który pociągnie u ciebie to dalej.

Jak wizja nie prawdziwa to mnie popraw.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hobbysta82    298

Kanalia nie przekraczaj granic przyzwoitości, bo Cię Bogowie impotencją pokażą.

Jaka cena krów HF w łódzkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Obejrzeli film? Czy dalej  temat ile jajko kurze na rynku bo temat powiazany bo kurnik przy oborce stoji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
debrzyna    2031

@kanalia36Przez 20 lat hodowałem konie wierzchowe i to była moja pasja nie przynosząca żadnej kasy Ponieważ  jestem za stary na konie to trzymam bydło bo w przeciwnym razie musiałbym opuścić moja ulubiona Puszcze i wrócić do miasta i czekać na śmierć przed telewizorem  " Po nas to choćby potop"jak to mawiała pewna kochanka któregoś króla 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

debrzyna jeżeli mogę spytać to z czego ty żyjesz ???? z koni 20 lat za darmo u bydła to samo. nie mów ze runem leśnym))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

Ty byś na pewno po tygodniu padł to nawet ubrania byś musiał sprzedać żeby do bydła było co dołożyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ty Go lepiej zapytaj skąd miał na na taką ilość koni , a teraz jest w posiadaniu tylu sztuk bydła . :ph34r:

3 minuty temu, kanalia36 napisał:

debrzyna jeżeli mogę spytać to z czego ty żyjesz ???? z koni 20 lat za darmo u bydła to samo. nie mów ze runem leśnym))))

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Właśnie zetorki ma racje!!! debrzyna masz 60 bydlaków wcześniej podejrzewam taką samą ilośc koni a skąd albo za co one???? no przecież na czyms kiedyś musiałeś zarobić skoro trwonisz teraz majątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

debrzyna swoje lata ma sadząc po stadzie przepierdzielił na rogaciznę mała fortunę za młodu zatem musiał mieć łeb do interesu skoro dla przyjemności trwoni  majątek , a wiadomo pić , ćpać i hodowac bydło trzeba mieć za co, wiec niech się podzieli na czym sie wzbogacił .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
12 minut temu, soltys48 napisał:

Nie bądźta takie ciekawe bo krzywej mordy dostanieta 

Ja tylko stwierdziłem że Kanalek źle pytanie sformułował .

A na emeryturę to jeszcze za młody gówniarz . ;)

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbitom793    276
2 minuty temu, zetorki12 napisał:

A na emeryturę to jeszcze za młody gówniarz

Debrzyna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1503
4 godziny temu, Piotrass napisał:

Krowa Hf 850-900 kg duża tłusta woj. łódzkie jak myslicie ile za kg na żywa wage moge dostac?

5 -  5,5 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
44 minuty temu, kanalia36 napisał:

Właśnie zetorki ma racje!!! debrzyna masz 60 bydlaków wcześniej podejrzewam taką samą ilośc koni a skąd albo za co one???? no przecież na czyms kiedyś musiałeś zarobić skoro trwonisz teraz majątek

albo byc dobrze ustawionym w panstwowej firmie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Od bezdomnego dostał majbacha i spieniężył a potem zainwestował, albo gołębia miał pocztowego i wygrał jakiś konkurs międzynarodowy, albo miedzią handlował jak była dobra cena. A wy  z miejsca, że zapyziały komuch w wieku przedemerytalnym na państwowej posadce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
debrzyna    2031

Panowie ja mam teraz bardzo małe potrzeby Kase to trza zarabiać za młodu i za młodu przepuszczać  bo na starość jest niepotrzebna  Wiem teraz jest ciężko kasę zrobić Ja zacząłem kasę trzepać jeszcze przed trzydziestką i przed trzydziestka wybudowałem mój pierwszy dom w mieście pod lasem w którym do dziś mieszka moja zona a ja kilka razy w roku bywam na obiedzie jak mnie zaprosi  W stanie wojennym wybudowałem sklepik w centrum miasta  Takie to były czasy /niedobre/ A po przewrocie to juz było tylko gożej Coraz więcej powierzchni handlowej ,coraz więcej ludzi w firmie i coraz więcej roboty  nieprzespanych nocy /przepitych tez / A gdy do Puszczy przywiózł mnie mój pracownik ,któremu opowiadałem ,jak to chciałem w latach 80 przeprowadzić sie do lasu ale zona powiedziała nie a ja głupi jej posłuchałem. I ta wycieczka była przełomowa Kupiłem od niego lakę w środku lasu i to był początek końca debrzyny biznesmena  I tak sobie żyje w tym lesie do dziś Koni nigdy nie było 60 Max 20 A bywały śliczne

W państwowy pracowałem bardzo mało na początku mojego dorosłego życia I dla jasności nie otrzymałem w tamtych czasach żadnego "spadku" i nic nikomu nie ukradłem

 

DSC_0564.JPG

koń.jpg

Edytowano przez debrzyna
  • Like 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Debrzyna ja też w lesie😁to u mnie możesz legalnie nachlać się i będziesz czuć się jak u siebie😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MietekW    24
1 godzinę temu, AdamRo napisał:

5 -  5,5 netto

W łódzkim to 5 maks w ubojni pewnie że handlarz da więcej jak nie masz wagi!

1 godzinę temu, AdamRo napisał:

5 -  5,5 netto

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj