DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

Gość   
Gość

to śmiało dzwoń 😏 na początku powiedz że twój dziadek służył w wermachcie ,to pomoże ich przekonać

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Spokojnie  może tu się ktoś znajdzie co zna język A jak nie to sobie kogoś ogarnę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
26 minut temu, Pitraszek napisał:

Przed agrobiznesem leci reklama biernackiego miedzy innymi zachwala tucz kontraktowy

A czemu nie ma zachwalać ? Przecież na tym jest super biznes 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Teraz to cala branza spieta jak baranie jaja.😁jak ci sie uda po 16 za o opylic to nawet kanalja stanie w kolejce po cielaki

30 minut temu, karolr2 napisał:

No mam kontakt na ubojnie tylko kto zadzwoni?

Nie panikuj tam same polaki i ukraince to ktos przetlumaczy szefowi o zblizajacych sie miljonach bydla z polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gigus    57

czy ktoś z was kupuje albo używa w chodowli bydla antybiotyki w bankach 5 litrowych? Albo kupuje specjalnie chore cielaki po 300 zł bo tańsze? Takie herezje słyszałem w radiu pr 3 wczoraj . Pytam się bo w tej audycji dzwonili ludzie którzy mieszkają na wsi ale nie mają gospodarstw ale widzieli takie życzy u swoich " znajomych" sąsiadów. Takiej nagonki na rolników dawno już nie slyszalem. Ciekaw jestem czy ci ludzie są naprawdę tacy głupi czy to zieloni? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556
17 minut temu, karolr2 napisał:

Spokojnie  może tu się ktoś znajdzie co zna język A jak nie to sobie kogoś ogarnę. 

Powiedz że nazywasz się mc .donald tusk to za żywca dadzą tobie po 4 euro

Edytowano przez marijusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, Gigus napisał:

czy ktoś z was kupuje albo używa w chodowli bydla antybiotyki w bankach 5 litrowych? Albo kupuje specjalnie chore cielaki po 300 zł bo tańsze? Takie herezje słyszałem w radiu pr 3 wczoraj . Pytam się bo w tej audycji dzwonili ludzie którzy mieszkają na wsi ale nie mają gospodarstw ale widzieli takie życzy u swoich " znajomych" sąsiadów. Takiej nagonki na rolników dawno już nie slyszalem. Ciekaw jestem czy ci ludzie są naprawdę tacy głupi czy to zieloni? 

 

Ostatnie podskoki zielonych.troche po d*pie dostali na komisjach rolnictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANDYS    3229
przemek28_28 napisał:

7 godzin temu, DANDYS napisał:

morion dzięki jutro zobaczę Kanalia, wiem to podstawa porządny wet, najpierw zbada i znajdzie przyczynę a później leczy a nie na widzimisiu Kali Kupilem diaar stop, słyszałeś coś o tym, bo tamto wątpię że gdzieś kupię od ręki Dzięki wszystkim za pomoc, dobrej nocki 🙋‍♂️

A do mleka nie dałeś przypadkiem kurzego jajka?

Nie, takich mikstur nie daje,

beata12596 napisał:

12 godzin temu, DANDYS napisał:

morion dzięki jutro zobaczę Kanalia, wiem to podstawa porządny wet, najpierw zbada i znajdzie przyczynę a później leczy a nie na widzimisiu Kali Kupilem diaar stop, słyszałeś coś o tym, bo tamto wątpię że gdzieś kupię od ręki Dzięki wszystkim za pomoc, dobrej nocki 🙋‍♂️

I jak tam dzisiaj się przedstawia sytuacja ? Jest poprawa czy nie bardzo?

Nie bardzo, wymeczyl z litr mleka rano i leży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, Taurus83 napisał:

Połowa z tych 18 pisała w temacie ceny bydła  ;) kanalia to na bank trol szefa i płacąi mu za prowokowanie do dyskusji  ;)

 

Screenshot_20200114-095044_Facebook.jpg

Yacenty gdzie moje wynagrodzenie!!!!!!!!! kurde ja zaczne pobierać 10 zł za każdy post.  

Jak nie zapłacicie nie będe pisał)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata12596    298

U mnie jak cielak miał biegunkę , a w niej spore ilości krwi , wet kazał nie podawać jemu mleka tylko go nadawadniać elektrolitami. Podawałam jemu cztery , pięć razy dziennie te elektrolity , gotowałam ryż, który blendowałam , do tego dodawałam dwa żółtka i trochę rozcieńczałam wodą, żeby łatwiej połykał i taki trochę rzadszy kleik wlewałam jemu po trochę butelką. W takich sytuacjach człowiek łapie się wszelkich sposobów, a te na pewno jemu nie zaszkodzą. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
5 minut temu, kanalia36 napisał:

Yacenty gdzie moje wynagrodzenie!!!!!!!!! kurde ja zaczne pobierać 10 zł za każdy post.  

Jak nie zapłacicie nie będe pisał)))))

taaa ! już ... ! na świniach kasy nima to na komentarzach chcesz się dorobić ? 🤣

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A jak ogłaszam licytacje albo agrofooto zapłaci za komentarze albo np. wy za moje milczenie))) 100 zł wpłacicie na moje konto i przez tydzień nawet złamanego przecinka na tym forum nie napisze))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

spoko ja ci do zdanie przypomne jeszcze))) 

Widzicie ludzie nie chce ale musze pisać na tym forum)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Rolnik7343 napisał:

Eee bez ciebie to bedzie za nudno na forum :D

to wtedy tyranek będzie pisał 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kallina86    2303
1 godzinę temu, Gigus napisał:

czy ktoś z was kupuje albo używa w chodowli bydla antybiotyki w bankach 5 litrowych? Albo kupuje specjalnie chore cielaki po 300 zł bo tańsze? Takie herezje słyszałem w radiu pr 3 wczoraj . Pytam się bo w tej audycji dzwonili ludzie którzy mieszkają na wsi ale nie mają gospodarstw ale widzieli takie życzy u swoich " znajomych" sąsiadów. Takiej nagonki na rolników dawno już nie slyszalem. Ciekaw jestem czy ci ludzie są naprawdę tacy głupi czy to zieloni? 

 

https://www.polskieradio.pl/9/302/Artykul/2433803,Czy-staram-sie-ograniczac-jedzenie-miesa

Po lewej stronie macie audio, jeżeli kogoś interesuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jaka cena bydła doszły mnie słuchy o obniżkach że dwa razy spadły po 25groszy na żywo czyli w sumie o 50 i dziś na żywo za ładnego ncb propozycja 7brutro ktoś coś potwierdzi czy jakiś wymysł handlarza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj