Lukasz-ursus-1998

pług do ursus c385 jaki ?

Polecane posty

witam zastanawiam się nad zmianą pługa do ursusa c385 bez przedniego napędu  szukam czegoś na resorze 3 lub 4 skibowy   obrót lub zagon najchętniej kerveland polecicie coś

Wiadomość z agroFakt.pl

Minkes    9

Za 4 skibowym obrotowym nie patrz nawet. Tak jak kolega wyżej pisze - trójka z ewentualną zmienną szerokością. Jak nie masz dużo kręcenia to zagon i wtedy jakiś kverneland lub overum 4x35 lub 4x40 jeśli lżejsze gleby. Z tych pługów będziesz zadowolony bo dobrze kryją i stawiają na prawdę niewielkie opory- wyższa cena zwróci się w paliwie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez chrap17
      Witam. Przestudiowalem juz wszystkie fora jakie tylko mozliwe i nadal nic nie wiem.
      Pług 4skibowy 4x40 zagonowy prawie jak produkcji grudzackiej.(takie same ma regulacjie) 
      Massey ferguson 6140 (90km) ciagnik wspolpracujacy z owym plugiem.
      Moj problem polega na tym ze za rzadne skarby świata  nie moge ustawil aby lacznik górny (sruba centralna) szła prosto w osi ciagnika patrzac od tylu. Ucieka zawsze w lewą stronę.  Co za tym idzie ze i plug ucieka caly w lewa strone i wtedy nie dorzuca do poprzedniego przejazdu.
      Ustawienia pluga prawidlowe czyli pierwsza skiba bierze co i ostatnia( ta sama glebokosc? I regulacjia wieszakiem wykonana ze mozna poziomice kłaść  na rame. Pierwsza skiba bierze rowne 40cm. Nawet go doposazylem w dodatkawa blache 20x25cm na ostatniej płozie. Reszta plóz nowe. A i tak go ciagnie w lewo. Co jest grane. Moze ktos z was sie spotkal.z takim przypadkiem. A wspone jeszcze ze boczne lancuchy luzno. 
    • Przez kuubac
      Witam, chciałbym się was poradzić . Posiadam ciągnik Deutz-fahr Agrofarm. Ciągnik ma zmieniana mape ze 100koni na 127. Interesuje mnie zmiana z zagonowego Kvernelanda Ab100 na coś obrotowego. O uciag się nie martwię, jedynie o jazdę i uwrocia. Ciągnik ma założonego tura. Na internecie znalazłem ciekawego Lemkena europala 7, 4 korpusy. Ciekaw jestem jakby to się sprawowalo. Dodam że obowiązkowo na zabezpieczeniu non-stop. Polskie pługi nie wchodzą w grę.
    • Przez DjFarmerr
      Panowie co lepiej się sprawdzi na polach zakamienonych? sprezyna w lemkenie czy resory w KV? moze ktos uzytkuje np opala x 110 lub 140? na co zwrocic uwage przy zakupie używanego pluga na takich zabezpieczeniach? interesuje mnie coś typu 3x40/45
    • Przez ktosik25
      Witam.
      Jaki polecacie z praktyki pług 3 skibowy obrotowy do ciągnika 82km (masa 4t ) który ładnie orze i wkręca np poplony..a przy okazji jest stosunkowo lekki bo np Agromasz POL 3 waży 960kg(!), Akpil km80 też za ładnie nie orze., Myślę Potinnger servo 25, overum cx3975... Zabezpieczenie kolkowe nie ma dużo kamieni. No i ze zmienną szerokością orki. Tak do około 45cm na skibe. 
    • Przez radek5314
      czy ktos posiada plug 4 skibowy Agro-masz POL 4 lub Akpil mix due chcialbym sie cos dowiedziec o tych plugach jakie sa opinie
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj