News
Averx1

zardzewniałe śruby od ramion podnośnika

Polecane posty

Averx1    0

Witam, czym odrdzewić ramiona podnośnika? Dół się kręci, ale góra trzyma mocno, jakieś sposoby?

Sylwekx25    1221

Ja podgrzewałem i na gorąco wykręcałem , inaczej się nie dało.

• Like 1

Risto    27

Zdemontuj je i wsadź do beczki, wanny całe w olej przepalony czy ON zanurz. Albo odrdzewiaczem pryskaj i niech postoi do góry nogami aż się przebije na tyle na ile może. Jak nie pomoże to palnikiem od lutowania podgrzej i z czuciem kręć jak kolega wyżej napisał.

• Like 1

Wiadomość z agroFakt.pl

bratrolnika    8107

zardzewniałe??? z łowickiego jesteś???? tylko tam słyszałem żeby mówili zardzewniałe zamiast zardzewiałe

• Haha 1

Averx1    0
Dnia 14.11.2019 o 15:46, bratrolnika napisał:

zardzewniałe??? z łowickiego jesteś???? tylko tam słyszałem żeby mówili zardzewniałe zamiast zardzewiałe

literówka zwykła

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mateusz1555
      Witam kupiłem niedawno agrplusa 100 czy mógł by mi ktoś wytłumaczyć jak działa ta skrzynia czy są jakieś pół biegi , po co jest ten przycisk na galce zmiany biegow nie miałem wcześniej styczności z taka maszyna 
    • Przez semos
      Tak jak w temacie może ktoś wie jak wyregulować pneumatyke w opisanym modelu , bo na chwilę obecną ciągnik hamuje mi wcześniej niż przyczepa.
    • Przez dachowsky
      Witam, chętnie kupię instrukcje serwisową do Detuza Agrostar 6.81. Czy posiada ktoś i chciałby sprzedać?
    • Przez Komanczo
      Witam mam zamiar kupic same silver 180 cz warto
    • Przez Vektorrr
      Witam!
      Czy ktoś z forumowiczów posiada takową maszynę? Ojciec chce sobie taki kupić ale nie wiem czy to jest dobry pomysł. MA chyba z 5 ha ale uparł sie że musi mieć z przednim napędem Nie mogę nigdzie znaleźć opinii na temat tego modelu. Czytałem o innych modelach Same na forum i zdaje się, że te ciągniki są chłodzone powietrzem... czy nie przeszkadza to podczas ciężkich prac? Nie przegrzewa się? Jak wygląda dostęp do części do tych ciągników w Polsce?
      Z góry wielkie dzięki za odpowiedź.
      Pozdrawiam Vektorrr

hmmm czyżby nikt nie miał kontaktu z takim ciągnikiem? Dziś staruszek był oglądać jakiegoś innego SAME'a.. Corsaro 70 (4x4) może na temat tego ciągnika ktoś się wypowie. W mojej okolicy nikt nie śmiga SAME'em i nie wiem czego można się spodziewać po takim ciągniczku. Ten, którego dziś ojciec oglądał wygląda bardzo dobrze - wszystko wydaje się być sprawne (pompa, hydraulika) troszke wspomaganie słabo działa, tzn jak się kręci w prawo jest ok a jak w lewo już gorzej. No i nówka kabina Bardzo proszę o jakiekolwiek uwagi, sugestie na temat tego modelu (lub ogólnie o starszych traktorkach SAME.. z góry dziękuję i pozdrawiam.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj