Fafik202

Problem z wanną dla bydła

Polecane posty

Fafik202    2
Witam, mam problem z otworem od wanny dla opasów, próbowałem już różnych zatyczek czy płytek klejonych na sylikon ale codziennie gdy jest mniej wody to one to wylizują i wyciągają. Ktoś wie co poradzić na to?

dsbh    58

A możesz w nią wpuścić krótki kawałek rurki plastikowej i ja od spodu zaślepić ? Są takie gotowe zatyczki chyba do zgrzania.

Wiadomość z agroFakt.pl

matisz    53

Kawałek gumy na to spora podkładka, od dołu kawałek płaskownika i skrecone sruba, powinno trzymac.

Morion    199

Możesz zaspawać lub dwie blachy jedna od góry druga od spodu skręcone śrubą, a w środku silikon lub zalać lepikiem.

robert1226    140

Ja pie......le co niektórzy to gdyby nie forum to by nie wiedzieli jak na kibel usiąść. Mają ludzie problemy. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Rolnik152
      Witam mam pytanie opasa może ktoś byki bez użycia zboża  i karmi je tylko sianem  i sianokiszonką da tak rade czy raczej nie ??
    • Przez pawloxhxx
      witam mam problem z byczkami około 200 kg od niedawna po nakarmieniu ich cielęta robią się całe mokre na plecach, teraz jest jesien wiec dosc chlodno czym to może być spowodowane? Dodam że sa dośc gładkie czasem lekko któryś zakaszle maja dobry apetyt tylko są mokre na calych plecach jak by ich wodą polewał, po całym dniu wietrzenia obory są suche a z rana dalej mokre
    • Przez danielhaker
      Temat stworzony w celu odgruzowania tematu "ceny bydła"  
    • Przez Rolnik1230
      Witam zastanawiam sie nad daniem sterydów dla byków czy oriętuje sie ktoś w cenie i jaki jest przyrost 
    • Przez Styrciak
      Panowie mam takie pytanie
      Czy istnieje moze jakis wirus (choroba) ktora chamuje rozwoj i przyrosty bydła głownie opasow.
      Bydłlo napewno nie ma biegunek co swiadczylo by o obecnisci BVD.
      Bydło dostaje naprawde dobra pasze plus premiksy, srutr rzepakowa itp a słabo roznie i nie wiem co moze byc przyczyna wczesniej takiej sytuacji nigdy u nas w domu nie bylo. ODkad zaczelismy kupowac cieleta do opasow od ludzi cos sie zmienilo.
      Moze spotkaliscie sie u siebie z podobnym problemem .
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj