News
Janusz

Ładowarka teleskopowa Kramer Kt 276

Polecane posty

Janusz    25
Witam.Użytkuje ktoś z was ładowarkę teleskopową Kramer Kt 276.Macie jakieś opinie co do tej ładowarki?

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez zlociutki01
      Witam mam problem z ładowarką, między innymi nie działają siłowniki. Reszta wszystko gra. Nie pomaga nawet skręcanie kierownicą. Czy miał ktoś podobny problem. Pomocy!!!. Od czego zacząć.?
    • Przez lukasz2014
      witam posiadam ladowarke jcb 541-70 z 2013r i mam problem z odpaleniem jej po dłuższym postoju mianowicie cala noc z rana. Kręcić kreci ale nie zapali jak nie łyknie troche plaka. Zrobilo to sie od momentu wymiany przewodu wysokiego ciśnienia od paliwa z listwy do wtrysku. Po zapaleniu wentylator przechodzi w pelne obroty. sprawdzałem czujniki od temp. sa dobre. Ladowarka na CR. Co można jeszcze sprawdzic i poprawić?
    • Przez Kamil250
      Witam posiadam ładowarke cat th330b i zastanawia mnie do czego ten przełącznik? 

• Przez Dawid2212
      Witam. Przy podnoszeniu ładowarka rocznik 2019 hydraulika zaczyna wydawać dziwne głosy,takie wycie jak by dość głośno, bardzo irytujące. . .  Dodam że gdy ramię spada na dół problemu nie ma ,ramię też podnoszę jest hałas,wysuwam ramię spokój,chowam ramię znów hałas. . . Kręcę kierownica hałas. . . Dodam że jak dam powyżej 1 tyś obrotów problemu nie ma.Co to może być? Zapowietrzony układ?
    • Przez CaseBizon
      Witam Ładowarka po rozgrzaniu oleju hydraulicznego nie może ruszyć ani w przód ani w tył ale kiedy zgasze i odpale silnik i wraca do normy ale jak tylko odstawie bele na owijarke sytuacja się powtarza i znów muszę gasić silnik. Kiedy ładuje bele z pola na przyczepę moze raz na 20 bel zginie jazda. Zazwyczaj Jak tylko odstawie bele na owijarke ginie jazda moze raz na 10 bel jazda się pojawi przy kladzeniu beli na owijarke jak ściągam bele z przyczepy prawie zawsze jest jazda, jak odbieram owinieta bele tez prawie zawsze jest ok no i jak odstawiam owinięte bele również jest ok jedynie raz na jakiś czas zginie jazda. Wszystkie dwa filtry zostały wymienione kilka dni temu, nie pokazuje się żadna kontrolka, przekaźnik cyka za każdym razem kiedy przełącze rewers. Nie mam pojecia co sie dzieje , może ktoś miał taki przypadek.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj